Kavga ettiğim arkadaşım ne yapabilir?

Anonimbirix

Katılımcı Üye
15 Mar 2021
781
167
Hakkımda hiç bir bildiği yok bilgilerimi sürekli yanlış verdim
Açıkçası bir YouTube linki attı görünüşünde bir sıkıntı yok beni tıkladığımda YouTubeda bir şarkıya götürdü
Ama bana bilgilerini çektim falan dedi ne olabilir?
Aramız bozuldu fazla gevezelik yaptı.

CH4M3

Uzman üye
19 Ağu 2017
1,926
16
php island
Elde edeceği topu topu 2-3 tırt bilgi var. Ip adresi, user agent vs. Ip adresinin birisinde elinde olması seni rahatsız ediyorsa, modemi kapat, tekrar aç. Ip adresin değişmiş olur. Gönül rahatlığıyla gündelik hayatına devam edebilirsin :) Zamanında ben de youtbe linki atıp onun bunun bilgilerini almaya çalışıyordum. Fazla bir olayı yok. Modemin dışarıdan bağlantılara açık değilse, sıkıntı olmaz. Dediğim gibi ip adresini değiştirmek için modemi kapa aç, sorun olmaz.

Abi link YouTube linki görünüşünde bir sıkıntı yok açılışta şarkıya gönderiyor YouTube içerisine yani
Yinede olabilir mi? Bide birbirimize biraz küfür ettik ben biraz sinirli biriyim
Dava açar mı bu şeref yoksunu anneye kufredecek kadar aciz kardeş? Bu arada aklınızda bulunsun küfür sahibine aittir.
Burayı görüyorsa engeli açsın ağlatacak seyler söyleyeceğim ona

Linki buraya atarsan net bir şeyler deriz. Birbirinize ettiğiniz küfür sesli kayıtsız mı? ses kaydı mı attınız? mesaj mı attınız? whatsapp tan mı konuştunuz?

S_w_o_R_d

Uzman üye
17 Eki 2020
1,914
183
Neptün
Merhabalar,

Belirttiğiniz linke bakılırsa bu link normal bir YouTube linki. Yani sizin bilgilerinizi hiç bir şekilde çalamaz. Bununla birlikte eğer bundan farklı bir linke tıkladıysanız bile çekebileceği çok fazla bilgi yoktur. Yani kısacası endişelenmenize hiç gerek yok.

İyi forumlar.

Anonimbirix

Katılımcı Üye
15 Mar 2021
781
167
Merhabalar,

Belirttiğiniz linke bakılırsa bu link normal bir YouTube linki. Yani sizin bilgilerinizi hiç bir şekilde çalamaz. Bununla birlikte eğer bundan farklı bir linke tıkladıysanız bile çekebileceği çok fazla bilgi yoktur. Yani kısacası endişelenmenize hiç gerek yok.

İyi forumlar.

Teşekkürler sword abi
Abi sen biliyorsundur diğer sorularımada bakabilir misin?

Loux

Uzman üye
16 Ocak 2019
1,753
1,085
BL4CKGORE
Youtube linki ile hackleyeni ilk defa duydum arkadaşın seni yemiş dostum hiçbir şey yapamaz. Sende hacklenmekten çok korkuyorsan o kişiyle konuşmazsın olur biter.Attığı linkleri taratabilirsin.

sw1ndler

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
590
136
eğer attığı youtube linki YouTube olarak attı ise size yalan söylüyordur çünkü youtube.com alan adı ile işlem yapamaz eğer gözünüzden kaçtı youtube11.com gibi attı ise tarayıcı bilginizi ip adresinizi ve tarayıcınız ile ilgili birkaç bilgiyi alır fakat modeme res attıgında bu bilgiler çöp olacaktır.. Davaya gelirsek şeref yoksunu dedi diye dava açamaz asla açamaz ve kendisi sana bilgilerini çektim dedi sende onu dava edebilirsin tehtid den kısacası hiçbir şekilde endişeye kapılmanız gerekmiyor aksine dalga geçip eğlenmeniz bile gerekiyor :D

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı
Hakkımda hiç bir bildiği yok bilgilerimi sürekli yanlış verdim
Açıkçası bir YouTube linki attı görünüşünde bir sıkıntı yok beni tıkladığımda YouTubeda bir şarkıya götürdü
Ama bana bilgilerini çektim falan dedi ne olabilir?
Aramız bozuldu fazla gevezelik yaptı.
Belkide Sana "ıp logger" yollamıştır.
eğer ıp logger yolladı ise senin ıp adresine nokta atışı yapar ve bir ihtimal konumunu bulabilir bence ıp adresini değiştir açık portların vb. var ise kapat

'Türk

Moderasyon Ekibi Direktör Yrd.
5 May 2020
2,393
1,481
K E R K Ü K
sana normal bir youtube linki atmış, hiçbirşey yapamaz dava için senin şahsi bilgine gerek yok sosyal medya hesabını verse direk bulur seni savcılık zaten.

Anonimbirix

Katılımcı Üye
15 Mar 2021
781
167
Bak dostum ipler neredeysen her 2 dakikada değişiyor
Hem link sorunsuz çıktı bulduysa nereye kadar bulur? En fazla şehrime kadar yani bilmedigin konulara yazma lütfen.

sana normal bir youtube linki atmış, hiçbirşey yapamaz dava için senin şahsi bilgine gerek yok sosyal medya hesabını verse direk bulur seni savcılık zaten.
Dostum eee bu arkadaşla yaşadığım bu konuyu burada anlattım ama beni başkası dava etmez dimi? Aramızda çözdük çünkü biz insanca konuşmayı kestik ben konuştum onla ama buradaki buna şahit olan bir kişi bana açabilir mi?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.