Kavgada

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

masumkullanici

Katılımcı Üye
6 Haz 2009
366
0
Arkadaslar ilginc bir konu aciyorum sanirim :) aslinda hepinizin daha önce düsündügü ve büyük ihtimalle yasamis oldugu bir durum olsa gerek :)

Yumruk yumruga yapilan bir kavgada karsinizdakinin önce neresine, nasil ve neden vurursunuz? :))

Hadi kung-fu, funkucular...görim sizi :)) Cekirgelerim benimmm... ayyyttt... oossss :))

:yaho1:diablo

SaMuRai

Emektar
8 Eyl 2008
11,571
29
(nowhere) in
Sen adama kafa atarken yanındada narkoz veriyorsun heral :D mecaz olarak kullandım demişsin yani gerçekte böyle bişeyin olmayacağını kabullenmişsin ne mutlu sana anladın sonunda

Ben seni döverim
red_bandana.gif

SELCUKCETINER

Katılımcı Üye
1 Ara 2011
497
0
KONYA SELÇUKLU
He narkozda veririz nolcak ki :D Yalnız anlamadığım konu bu adam bi kafayı yemiyor tekme yumruk aparkat pandatolyo uçan tekme harakiri herşeyi yiyor harbi MALmış yawwwww :D

Bu arada bruce+lee abi çocukça yazmışsın diyorsunda ben zaten c.o.c.u.g.u.m 30-40 yaşındaki adam gibi yazamam yaaa :D
DOSTUM KAFA ÇOK ETKİLİR ADAMIN BURNUNA KIRARSAN YADS KIRMAZSAN BİLE O ACIDAN ADAM BAYILADABİLİR AMA TEKME TOKAT KAVGA ESNASINDA ATMAN ÇOK ZORDUR KAFAYA BENİM BİR SÖÜM YOK O KONUDA HAKLISIN:drunk

HackerRedo

Üye
30 Kas 2011
95
0
Bu Arada bendende bir tavsiye adamla konuşmaya girsin. eyer boyu kısaysa anca zıplarsa kafa yedirir ama benim tavsiyem gözüne daha sonra gözünü tutarken bitanede diyer gözüne daha sonra bide yanağına yumruk en son bi osmant,lı tokatıyla bitir. :D etkili dövüş uzmanı hiyaaaa yooooo

Cruiser Vaqabond

Kıdemli Üye
16 Ağu 2011
2,157
1
New Jersey
Neresine Vurursan Vur .
Kavgada İlk Vuran Herzaman Kazanır.
Tabi Bi Kere Vurup Bırakmicaksın ! ;)

YADA ;

Kavgadan Önce Bir İncir Sopası Hazırla ,
Sonra Onu İyice Bi Suyla Islat ,
Kavga Mekanına Gelince , Hiçbişi Konusmadan Geçireceksin Sopayı . Neresine Gelirse Artık , Allah Kerim..

Alagros

Adanmış Üye
10 Kas 2011
7,364
1
EJAAD.
Her zaman söylemisimdir.

Sakin ol kosantre ol ve daima ilk hamlen Güclü bir sekilde DİZ KAPAGINA vurmak olsun güclü bir sekilde vurduktan sonra zaten gerisi gelir ;)

deli kurt1453

Katılımcı Üye
13 Ağu 2011
368
0
Korriban
arkadaşlar ilk olarak işi garantiye alın elinizle elemanın ensesinden tutup öne doğru çektikten sonra 1 karın boşluğuna 1 mağlum yere 1 de yüze vurduktan sonra istediğinizin yapın :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.