Kaybettim...

Anonymous

Katılımcı Üye
25 Kas 2006
849
5
İstanbul Geceleri
Kaybettim..
Yine ,anlayamıyorum bizi buralara sürükleyen neydi?
Seni bu kadar sevmem nedendi?
Gittin ama bilmiyorsun sen benim ne kadar büyük bir parçamdın.Canımdın, aşkımdın,hayaller kurduğum tek kadındın...
Kaybettim sırf bir gurur uğruna seni , sevgimi,herşeyimi...
Kavgalar ederdik hani sonu hep seni seviyorumla biten,onları çok özledim.Senin ağzından o güzel cümleyi duymak için kavga ettim hep,gıcıklık çıkardım ki hissedeyim kalbimin en derinde sevgini...
Hepsi yalan oldu şimdi.İlk öpüştüğümüz anı hatırlıyormusun?hani sen istememiştin, yapamam demiştin.İşte hayatımın kadını dedim o an, sen vazgeçilmezim olacaksın dedim ki öyle oldun.Varlığım oldun , sonra yokluğum oldun.Bir baktım ki benden eser kalmamış.Seviyorum, hemde çok...
Gerçektende severek ayrılınmazmış, sevenler ayrılamazmış,o anca türk filimlerinde olurmuş.Ama anladım ki mutlu sonlarda ancak türk filimlerinde oluyor....
Ben hep kaybetmeye mahkummu olacağım?Bu sefer kaybetmicem demiştim.Kaybetmemek için çok sevmiştim.Sevmek yeter demiştim...
Olmadı.
o ettiğimiz kavgaların sonu hep güzel olurdu.Barışırdık,yine yaşardık aşkımızı, öpüşürdük hiç bitmeyecek gibi , sevişirdik deliler gibi...
Ama birlikte geçen güzel bir gün ayrılıkla bittiyse bunun sonu varmıdır?Dönüşü varmıdır herşeyin?Ayrılık olmak zorundamıydı, herşey bitmek zorundamıydı?
Keşke gelmeseydim , keşke görmeseydim güzel gözlerini yeniden,Bağlanmasaydım sana,Hissetmeseydim aşkını...
Lanet etmiyorum, sadece üzülüyorum.Seni kaybettiğim için...
Herşeyi sende tattım.Her istediğim vardı sende.Gerisi teferruattı.Şimdi o şarkıyı dinliyorum "anladım".Ayrılık acısını tattığında gerçekten daha anlamlı geliyormuş.
Evet herşey bitti, yada bu bir başlangıç.sana dön demiyorum, kabul etmessin.Birgün kader bizi başka biryerde buluşturacak.Apansız , dönüşü olmayan bir yola sürükleyecek bizi buna inanıyorum.Yollarımız mutlaka kesişecek biryerde.Yeniden alevlendirecek aşkımızı hiç olmadığı kadar.
Sana elveda derken, teşekkür etmek istiyorum bana bu güzel duyguları yaşattığın için,Beni yeniden yarattığın için,Aşkım olduğun,kalbimin sultanı olduğun için...
Seni daima seveceğim.Evet sevenler ayrılırmış, ama gerçek sevgi sevdiğini mutlu görebilmektir...
Umarım mutlu olursun, umarım seni benden daha çok seven olur.
Umarım gerçek aşkı biryerde bulursun...

Seni çok seviyorum hayatımın aşkı.Allahıma emanetsin.
Ne zaman olursa olsun , bekliyor olacağım...

EftelyA

Yaşayan Forum Efsanesi
22 Kas 2007
9,097
59
EsEs
:=)çok qüzel eline sağlık :=)bnmde şiirim var ehehe ama koysam gülersiniz:D:D4.sınıfta yazmıştım çünkü:Dgazetede çıkmıştı hehee

MODİ

Yeni üye
12 Şub 2008
2
0
olmasTék fark|m Tarz|m...! ßu Alémdé né kraL tan|r|m, Né Dé kuraL yA tam $usturrum ya da Kan ku$turrum....!!!

MODİ

Yeni üye
12 Şub 2008
2
0
§IrLãr ΢Îndé ßÎr Dûnyãm vãr BÎrdé §én Vr§In ΢Îmdé Né §énÎ KãyßédéCék Kãdãr Cé§urum Nédé §énÎ KãzãnãCãk Kãdãr Gû¢Lû!!..

ÂLEMÎ ÂLêm ÿâpâñ û¢ ßê$ ¢âkâL'sâ ... KRALLIK ßîzê ÿÂkî$mâz..

[email protected]

tAn€r

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.