Kaybolan-Çalınan telefon

tufan659

Yeni üye
12 Ara 2015
36
0
Merhabalar ben daha yeni üye olan bir kardeşinizim benim 2 gün önce telefonum kayboldu,büyük ihtimal çalındı.İçinde bazı özel bilgiler var gerek not defterinde gerek whatsapta ve gerekse sim kartta bu bilgileri nasıl alabilirim,alabilir miyim,bana yardım edebilir misiniz en azından simdeki numaraları kurtarsam yeter yardım edecek arkadaş karşılıksız yapmasına gerek yok emeğinin karşılığını alır ama hayrına yapan olursa dualarım onunla olur.Lütfen yardım edin

joker3443

Yeni üye
1 Ocak 2015
24
0
Çalındıysa zaten sim kart vs. direk çıkarmıştır.Eğer şifren varsa zaten sorun olmaz.Şifresizse bile zaten adam sim vs. çıkardığı için bişi olmaz.

lndae

Üye
3 Eki 2015
105
0
Ankara
Dostum bazı yeni model telefonlar izlenmiyor (bize söyledikleri). Ama telefonda Dropbox gibi yedekleme programı varsa ve giriş yaptıysan zaten fotoğrafları vs yedekliyor. Ben eski telefonumdan geçirmiştim. Ve yine hatırladığım kadarıyla Wp son zamanlardaki konuşmaları yedekliyordu.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.