Çözüldü kemera kayıt cihazı sifresi nasıl bulabilirim

ekipkaya

Üye
13 Ocak 2019
106
8
Gizli.
bilgili arkadaşlar Ben Güvenlik Kamerası Kayıt cihazı satın aldım (Sıfır)
Fakat sifresini bilmiyorum cihazın arkasında are123 diye bitiyor gerisi silinmiş
ben bunun sifresini nasıl öğrene bilirim

kayıt cihazı Opax xmye

timthumb.php

Moderatör tarafında düzenlendi:

TaoLao

Katılımcı Üye
4 Ara 2020
602
200
127.0.0.1
Merhaba, muhtemelen 8 haneli bir şifredir, ilk 6 hanesi are123 olduğuna göre, are12345 şifresini deneyebilirsiniz, bunun dışında satın aldığınız yere başvurabilirsiniz. İyi forumlar.

ekipkaya

Üye
13 Ocak 2019
106
8
Gizli.
Merhaba, kameranın müşteri hizmetlerini arayabilirsin. Seri numarasını söylersin şifreyi sana iletme şansları vardır...

seri Numarası nerde yazıyor
cihazın arkasında ne olarak yazıyor seri no olarakmı model no olarak yazıyor ?

Merhaba, muhtemelen 8 haneli bir şifredir, ilk 6 hanesi are123 olduğuna göre, are12345 şifresini deneyebilirsiniz, bunun dışında satın aldığınız yere başvurabilirsiniz. İyi forumlar.

hayır 123 diye bitiyor
önceki harfleri bulamıyorum

Sort

Deneyimli Moderatör
14 Eki 2019
972
84
Merhaba Değerli Üye;

Tam Model Adını Verirseniz Daha İyi Yardımcı Olabiliriz.

Opax Kayıt Cihazlarında Birçok Modeli İncelediğimde;

Kullanıcı Adı: admin
şifre: 888888

https://www.opax.com/urunler/nvr-ip-kayit-cihazlari

Bu Sayfadan Modelinizi Bulun ve Tıklayın.

En Aşağılara İndiğinizde Soru ve Cevaplarda İlk Defaut Şifresi Nedire Basın.

Şifreyi ve Kullanıcı Adını Gösterecektir.

İyi Forumlar Dilerim

ekipkaya

Üye
13 Ocak 2019
106
8
Gizli.
Merhaba Değerli Üye;

Tam Model Adını Verirseniz Daha İyi Yardımcı Olabiliriz.

Opax Kayıt Cihazlarında Birçok Modeli İncelediğimde;

Kullanıcı Adı: admin
şifre: 888888

https://www.opax.com/urunler/nvr-ip-kayit-cihazlari

Bu Sayfadan Modelinizi Bulun ve Tıklayın.

En Aşağılara İndiğinizde Soru ve Cevaplarda İlk Defaut Şifresi Nedire Basın.

Şifreyi ve Kullanıcı Adını Gösterecektir.

İyi Forumlar Dilerim

abi valla model nımarası opax.4503 yazıyor yardımcı olur musun sifreyi alır mısın

abi buldum sifesini senin dediğin şeyi uğrastım allah razı olsun allah tüm muradın varsa versin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.