Kendi bilgisayarımdan korkuyorum

topraksk

Üye
29 Eki 2013
90
0
İzmir
Meraha arkdaşlar bilgisayarım bi uzun süredir format atmadım fazla yavaşlamadı diye ama virüs olduğunu düşünüyorum çok korkuyorum facem çalınır diye antivirüs programım var avast free antivürüs ama onada pek güvenmiyorum free sonuçta anti malware programını yükledim 11 tane bulunan öğe çıktı sizce ne yapmalıyım formatmı atayım bu arada format atmayıda pek bilmiyorum yardımcı olcak abilerimi bekliyorum iyi akşamlar...

ymz75

Katılımcı Üye
21 Eki 2012
685
0
48
Catia La Mar
kardeşim Sakın Endişelenme Şayet Şüphen Varsa Format At Pc Kesinlikle Takip Altında Değildir Yalnız Son zamanlarda Oto Güncellemeleri kapat İmkanın Varsa Pc Ne Kadar Kaliteli Olursa Olsun Vin 98 Yükle Yada xp ..

lKenpachi

Kıdemli Üye
11 Nis 2013
2,709
0
C.İ.N City
CCLeaner ile kayıt defterini sen seç temizle.
Mozilla, internet ne varsa temizle denetim masasından gereksizleri sil yüklenen programları sil yani, winrar setup ne varsa gereksiz. Kaspersky ile bilgisayarını güncelle sonra tarat hepsini siler. 5-6 kere daha tarat o bulucaktır, sonra bilgisayarından sil.
Avast yükle full yap güvenlik duvarını açık bırak, Zemena anti logger indir.
Al sana tertemiz bilgisayar hiç birşey olmaz zemena varken birşeyin çalısmaz hep günceller o kendini. Oky !

ymz75

Katılımcı Üye
21 Eki 2012
685
0
48
Catia La Mar
CCLeaner ile kayıt defterini sen seç temizle.
Mozilla, internet ne varsa temizle denetim masasından gereksizleri sil yüklenen programları sil yani, winrar setup ne varsa gereksiz. Kaspersky ile bilgisayarını güncelle sonra tarat hepsini siler. 5-6 kere daha tarat o bulucaktır, sonra bilgisayarından sil.
Avast yükle full yap güvenlik duvarını açık bırak, Zemena anti logger indir.
Al sana tertemiz bilgisayar hiç birşey olmaz zemena varken birşeyin çalısmaz hep günceller o kendini. Oky !

ccleaner yada advangate system care sonn dönemlerin en iyisiydi düne kadar ama onlarda rapor yolluyor combofix tarat ve bilgin varsa adım adım onaylamayı seç . virüs yo etme kodlarını şimdi atacağım onlarıda uygula ..
,

sls0

Katılımcı Üye
7 Eki 2013
550
0
Linux Mint indir. USB Transfer indir. USB Belleğe indirdiğin iso'yu yaz. Bilgisayarına kur. Diğer işletim sistemlerini okur. Dilersen diğer linux sürümlerini indirebilirsin. Google Görsellerden resimlerine bakabilirsin. Wikipedi'de gerekli bilgiler var araştır istersen.

USB Transfer için:
blog.oguzkirat.com/usb-transfer/‎

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.