Kendi Kapı Kilidimi Nasıl Tasarlarım (Tek.yardım)

7 Mar 2016
56
0
Sa
Arkadaşlar orta seviye program dili biliyorum. The amazing spiderman tarzı evde kendi kapıma tek tuşla sinyal göndererek nasıl kilit yaparım.Ayrı bir aparat kullanılması gerektiğini biliyorum ancak nelere ihtiyacım var.?

7 Mar 2016
56
0
Kardeşim tam tamına aradığım şey işte bu :D peki adam kodların linkini vermemiş ve tam olarak hangi malzemeler gerekli ben onuda bilmiyorum nasıl halledicemki ama tam yani hayalimi videoya çevirmiş herif helal olsun. :))

7 Mar 2016
56
0
Kardeşim benim ben zaten tam yorumu attım sen benden bir kaç saniye hızlı davranmışsın direk altına sana teşekkürümü ettim ve yine sağol araştırıyorum sizler sayesinde android programını buldum sinyal için kalan gerekli mekanızma kodlardada senle bi şekil yaparız artık :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.