Kendi kendime RAT atarsam ne olur?

tamam ağa

Uzman üye
7 Haz 2023
1,533
876
Kendi rat dosyamı kendim açarsam ne olur? Başkası bana erişebilir mi?
Kullandığın RAT programına göre değişir misal bug barındıran bir RAT ise seninle aynı ağdaki başka birisi bilgisayarına girebilir.
3-4 yıl önce bir çocuk vardı rat geliştirmişti yaptığı bir hatadan dolayı yaptığı aktifiteler dahil bütün hacklediği kişileri tespit etmiştik, aslında mantık çok basit rat gelen bağlantının kimden geldiğine bakmıyordu eğer komutları biliyorsan istediğini yapabilirsin :) ve socketten komut gönderirken şifreleme yapmadığı için ağını dinleyip hangi ip adresine hangi komutu verdiğinide görüyorduk.

Senior Beyaz

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
474
136
root@beyaz:
Merhabalar,

Herhangi bir şey olmaz. Fakat cihazınızı temiz kurulumla sıfırlamanızı tavsiye ederim. Sebebi kendi yazdığınız RAT bir bug vs. içeriyorsa bundan siz de etkilenebilirsiniz, aynı ağdaki kişi de.

İyi Forumlar...

Crackmeci

Katılımcı Üye
28 Haz 2020
316
175
Web
Kendi rat dosyamı kendim açarsam ne olur? Başkası bana erişebilir mi?
Eğer rat internetteki Darcomet,Async v.b. bir rat programı ile oluşturulduysa hiçbir şey olmaz sadece direkt olarak kendi rat kontrol panelinizdeki listeye düşersiniz ancak gene de öyle bir programı çalıştırdıktan sonra ne olur ne olmaz deyip format atmakta fayda var

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.