Kendi Kendine Reset

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OzeRSnmzY

Üye
18 Şub 2011
109
0
30
Bursa
Selamun Aleykum Arkadaşlar...
Sorunum şu bilgisayarıma 2. kez format attım yani şu an tertemiz... Ama anlayamadığım olay şu sürekli kendi kendini resetliyor 15-20 dkda bir yapıyor bu işi. Fanlarına baktım temiz ama yinede yeniden hava sıkarak temizledim içindeki kablolara baktım hepsi yerinde ve takılı... Hiç bir şekilde hata raporuda vermiyor... Sadece kendi kendini resetliyor... Bir el atın şu konuya hakikaten bir şey anlayamadım. Anlamda veremedim ??

Saygılar...
İyi Forumlar...

bycelo

Katılımcı Üye
25 Ağu 2010
341
0
Power Suply ' Den de oLabilir ! ama Senin DediGin Sekilde 15-20 dK Bir Reset Atiyorsa TermaL Macun Ya bitmis Yada Kurumustur Bence Sen TermaL Macunu DegiStir Ondan Sonra iSlemci Uzerindeki Fanin Ayaklarinin Tam Yerine Oturduguna Emin ol// Buda Cozum Olmazsa Power Suply buL birtane Ordan Dene

DangerTeam

Katılımcı Üye
19 Tem 2009
512
0
İstanbul
O jelin üstünde var olması seni aldatır işlemci ısı sıcaklığından tamamen kurumuş olabilir onun üstünü biraz tazelemen sorunu çözecektir.

Çözülmez ise yardımcı oluruz yine.. Kolay gelsin

OzeRSnmzY

Üye
18 Şub 2011
109
0
30
Bursa
Termal Macun'u yeni sürdüm ama dediğin gibi Power Supply'den oluyorda olabilir yani başka bir ihtimali yok mudur. Boşu boşuna Power Supply değiştirmiyeyim :)

bycelo

Katılımcı Üye
25 Ağu 2010
341
0
Kardes Senin DediGin SekiLde BasKa Bir ihtimaL Yok Benim Basima 3 Defa Geldi ve int Cafede 87 Pc Ye Bakiyorum Power Suply Al OyLe Dene Derim Ben ( Benim Fikrim ) // iyi Forumlar

OzeRSnmzY

Üye
18 Şub 2011
109
0
30
Bursa
Kardes Senin DediGin SekiLde BasKa Bir ihtimaL Yok Benim Basima 3 Defa Geldi ve int Cafede 87 Pc Ye Bakiyorum Power Suply Al OyLe Dene Derim Ben ( Benim Fikrim ) // iyi Forumlar

Ups bir dakika şu an adam gibi hatayı verdi şu şekilde birşeyler diyor... Biglisayarınızda xxxyxxx000xxx00 dosya konumu yanlış dizinde oluşturuldu. Bu hata yanlış bağlanan bir Cd-Rom sürücüsü yada işlem anında çıkarılan bir Usb,Harici bellek yüzünden gelmiş olabilir. Usp bağlantılarınızdan biri kullanım dışı veya tam işlev yapmaya bilir.Bunları kontrol edip bilgisayarınızı resetleyiniz.

Enter Devam Esc Çıkış

Bu tarz birşey yazıyor.

DangerTeam

Katılımcı Üye
19 Tem 2009
512
0
İstanbul
Tam oturduğundan emin ol fan ayaklarının oda olmaz ise power katı denemen şart. İlla almak zorunda değilsin samimi olduğun bir arkadaşından yada komşudan al dene..

DangerTeam

Katılımcı Üye
19 Tem 2009
512
0
İstanbul
''Bu hata yanlış bağlanan bir Cd-Rom sürücüsü yada işlem anında çıkarılan bir Usb,Harici bellek yüzünden gelmiş olabilir.''

Bilgisayarı F8 tuşuna basarak güvenli mod'dan aç o zaman da reset atacak mı bakalım. Birde takılı cd veya usb belleğin var ise bilgisayar da çıkar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.