Kendi Kişisel Sitemi Kurmak İstiyorum

TRAras

Katılımcı Üye
14 Eki 2015
644
0
Suriye
Merhabalar, Başlıktada Gördüğünüz Gibi Kendi Kişisel Sitemi Kurmak İstiyorum Freenom'dan Domain Aldım Hosting Alan Adınıda 000webhost'dan Aldım Fakat 24 Saat Sonra Sonuç Vericek Hosting Önerebiliceğiniz Kişisel Script Varmıdır ? Hosting Sitesi Bırakırsanız Sevinirim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.