Kendi mobil uygulamamı nasıl yaparım (sıfırdan)

yoktur

Katılımcı Üye
23 Mar 2007
569
0
Firebasekullanarak hosting gereksinimini yok edebilirsin. Tam olarak ne uygulaması olacağını bilmediğim için örnek veremiyorum ama firebase android tutorial gibi aramalarla örnek kodlara ulaşabilirsin.

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
En basitinden AppsGeyser tarzı bir site ile yapabilirsin. Ayrıca daha gelişmişi olan GoodBarber de işini görecektir ancak o ücretli. Fakat goodbarber gerçekten gelişmiş bir uygulama yapmanı sağlıyor.

OptimumTr

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
747
1
Teşkilat
Firebasekullanarak hosting gereksinimini yok edebilirsin. Tam olarak ne uygulaması olacağını bilmediğim için örnek veremiyorum ama firebase android tutorial gibi aramalarla örnek kodlara ulaşabilirsin.

Teşekkürler Firebase'i araştıracağım.
Uygulama en fazla 10-15 kişinin kullanacağı bir sosyal paylaşım uygulaması gibi bişey olacak.

Bu konuda tecrübeli gözüküyorsun. Önerilerin var mı ?

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
23
Bu seviyede bir uygulama için java öğrenmen kasıntı olur. Ionic framework ile angularjs kullanarak çok basit bir şekilde yapabilirsin.

Ayrıca sana hazır template uygulama yapıları (tab-side) route yapısı vs vs sunuyor.

Uygulamayı angular ile hazırlayıp arkaplanda gerçekleşecek online işlemleri php/nodejs ile hazırlayabilirsin.

Ayrıca üstte bahsedildiği gibi backendi firebase ile destekleyebilirsin. Giriş seviyesinde ücretsiz.

OptimumTr

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
747
1
Teşkilat
En basitinden AppsGeyser tarzı bir site ile yapabilirsin. Ayrıca daha gelişmişi olan GoodBarber de işini görecektir ancak o ücretli. Fakat goodbarber gerçekten gelişmiş bir uygulama yapmanı sağlıyor.

Hocam bir tane buna benzer siteye denk geldim ancak pek beğenmedim.
Uygulamanın her yerine kendi reklamlarını koyuyorlar ve çok sınırlı içerik sunuyorlar.

Hocam bir de online olmasını istiyorum söylediğiniz siteler işimi görür mü ?

DesDeRe*

Kıdemli Üye
3 Nis 2012
3,192
1
STUB
Visual studio 2015 C# tavsiyedir.

5fTx.png

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.