Kendi Oluşturduğun Hiçbir Antinin Yakalayamadığı Basit Virüs

Falcone

Katılımcı Üye
10 Eyl 2015
689
0
Merhaba arkadaşlar. Bu gün çok sıkılmıştım ve aklıma bir virüs oluşturmak geldi. Bu virüsü Microsoft Small Basic ile yaptım. Aslında virüs bile denemez. Tek yaptığı ekrana bir mesaj penceresi açmak ve kapandığında yeni mesaj penceresi oluşturmak.

Programın Kodları: Microsoft Small Basic Program Listing

Programın .exe'hali: İndir virus exe
Dosya.tc - cretsiz, Hzl ve Kolay Dosya Paylam

VirusTotal: https://www.virustotal.com/tr/file/...d9cfc4c668dd3641f1a26b73/analysis/1448051908/

Kodları değiştirmek için:

1. Small Basic programını indirin.
  2. Bu kodları yapıştırın. Basla: Mouse.HideCursor() 'Mouse gizler' GraphicsWindow.Title="Hacked"... - f04916bb veya Basla: Mouse.HideCursor() 'Mouse gizler' GraphicsWindow.Title="Hacked" 'Grafik - Pastebin.com
  3. Falcone yazan yerleri kendi nickinizle çevirin.
NOT: Virüsü kapatmak için Görev Yöneyicisinden [Ctrl+Alt+Del] kapatın.

Eğer konu yeri yanlışsa özür dilerim.

Son düzenleme:

ByPesTiLanCe

Katılımcı Üye
12 Ağu 2011
807
0
Not Found !
Merhaba arkadaşlar. Bu gün çok sıkılmıştım ve aklıma bir virüs oluşturmak geldi. Bu virüsü Microsoft Small Basic ile yaptım. Aslında virüs bile denemez. Tek yaptığı ekrana bir mesaj penceresi açmak ve kapandığında yeni mesaj penceresi oluşturmak.

Programın Kodları: Microsoft Small Basic Program Listing

Programın .exe'hali: İndir virus exe
Dosya.tc - cretsiz, Hzl ve Kolay Dosya Paylam

VirusTotal: https://www.virustotal.com/tr/file/...d9cfc4c668dd3641f1a26b73/analysis/1448051908/

Kodları değiştirmek için:

1. Small Basic programını indirin.
  2. Bu kodları yapıştırın. Basla: Mouse.HideCursor() 'Mouse gizler' GraphicsWindow.Title="Hacked"... - f04916bb veya Basla: Mouse.HideCursor() 'Mouse gizler' GraphicsWindow.Title="Hacked" 'Grafik - Pastebin.com
  3. Falcone yazan yerleri kendi nickinizle çevirin.
NOT: Virüsü kapatmak için Görev Yöneyicisinden [Ctrl+Alt+Del] kapatın.

Eğer konu yeri yanlışsa özür dilerim.

Video çekermisiniz teşekkürler.

k3~

Özel Üye
5 Eki 2015
2,980
21
Eline sağlık falcone. Programlamaya ilk başladıgımda small basic ile başlamıştım. Böyle virüsler yapıyordum o aklıma geldi. :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.