kendi oyunumu nasıl satın alabilirim

Enes coder

Katılımcı Üye
21 Kas 2015
299
0
izmir
Arkadaşlar kendime şahıs pvp oyun satın almak isityorum mesela
wolfteam türkiye yerine wolfteam enes diye bir oyun açmak istiyorum oyunun tüm sahibi ben olmak istiyorum öyle oyunlar varmı ve nasıl alabilirim yardımcı olun lütfenn

Jhosy

Yeni üye
27 Ara 2015
24
0
Kardesim WolfTeam deilde Point Blank açmak istersen belli bir ücret karşılığı açabilirim. Kendi Point Blank serverimiz var. Lisanslı yani herşey yasal.

Zaphkiel

Uzman üye
7 Tem 2015
1,343
0
Mesela DayZ ve WarZ in türk pvp serverleri var EstergonZ RigorZ gibi bildiğim. ve sunucu bilgileri sızmıştır. Bulabilirsen sende kurabilirsin. :) ama sunucu masrafı vb. gerekir ve teknik bilgi :D falan zor baya :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.