Kendi pc me keylogger atmak

omrcnynk

Üye
31 Ağu 2014
62
0
arkadaşlar kız kardeşim 1 haftadır ben yaklaşınca pc yi kapatıyor ve çok fazla dışarı çıkmaya başladı bu durum beni rahatsız ediyor bende pc ye keylogger atmak istiyorum mail şifresini biliyordum değiştirmiş facebook hesabına bakarım diye o farkında olmadan benim pcmde girilen şifreleri nasıl görebilirim hangi programı önerirsiniz

waryota

Uzman üye
13 Tem 2015
1,280
0
Almanya
aynn keyloger yükle yanlız kendi erişimini engelliyecek şeyleri işaretleme sadece hesapları çeksin şifreleri kaydetsin resim çeksin yoksa kendi bilgisayarından olursun format atmaya kalkarsın engeller sıkıntı yaşarsın yani dikkatli yap

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.