Kendi pc min şifresini nasıl kıracam

rıdo93

Üye
30 Eyl 2009
84
0
31
BURSA/yıldırım erikli
Merhaba arkadaşlar benim pc şifreli ablam pc yöneticisi ben sınırlı hesabım pc ye xp

yüklü ben de kendim bi msn adresi kırmak istiyorum bazı programlar eksik indirecem

ama indiremiyorum indiriyorum ama kuruluma geçyimmi pc yöneticisi olmam lazım

diye uyarı veriyor.

Lütfen bi bilgisi olan varsa pc ayarlarından nasıl kendimide pc yöneticisi yaparım

yardım edin bana acil yardıma ihtiyacım var birde bu başka kişilerin pc sine girmem için

hangi programı öneriyorsunuz varsa sizde link felan verin ha bide msn nasl patlatacam

o konudada yardım ederseniz makbule geçer valla hergün yatar kalkar dua ederim size

atkadaşlar :eek:

akin50

Üye
3 Tem 2009
101
0
msn patlatma dıye bısey yok anlayın artık.sacma konularda acma bırader.kendı kişisel bılgısayarın olsa neyse.sacmalamıssın

rıdo93

Üye
30 Eyl 2009
84
0
31
BURSA/yıldırım erikli
Anlamıyorsun abicim msn patlatmak için program yok doğru ama kendi pc me bişey indiremiyorum sınırlı hesap ablam pc yöneticisi yardım et etmeyeceksen zaten ne diye mesaj yazıyorsun abicim ve msn patlatmak içinde bazı arkadaşları görüyorum bi şekilde yapıyorlar ama nasıl geçenlerde bi abim aynı anda 17 msn patlattı rajatsız edildiği için hatta bir tane msn yi bana verdi msn ye girdim valla billa o abimde program kullanıyordu büyük olasılık ama nasıl ve hangi program olduğunu söylemedi bana:<

lazkopat_53

Yeni üye
23 Şub 2009
17
0
msn patlatmak diye bi program bilmiyorum ama eğer çalışır sa burayada koy

kendi oturumunu bilgisayar yöneticisi yapmak için bilgisayar açılırken f5\f8 e bas bilgisayarı güvenlik modunda açıp oradan oturumu bilgisayar yöneticisi yapabilirsin,pcnin şifresini kaldırabilirsin,deyiştire bilirsin anladığın herşeyi yapabilirsin.

pesimist19

Uzman üye
8 Ağu 2009
1,291
0
31
http://localhost
ama ben şuanda sınırlı hesabım olurmuki acaba aman ha tam bilmiyorum bu tür şeyleri beni azarlaızı şeyler yazma sitede rezil etme:D

kardeş sınırlı hesapsan iki seçenek var ablana yalvarcan şifreyi isticen yada kasayı aç anakartı üstündeki bios pilini çıkar tak aaa bakmışsın ki ne olmuş pc şifreyi unutmuş:yaho1

rıdo93

Üye
30 Eyl 2009
84
0
31
BURSA/yıldırım erikli
teşekkür ederim abi ama korkudan dokunamıyorum pc nin içine ve hatta anakart hangisi bilmem yardımcı olurmusun acaba abim benim ablama yalvarıyorum ama olmuyor izin vermiyor şimdi anakart hangisi üstünde ne var onu söle yapayım ve onu yaparsam ablamın şifresi aadmin şifresi hepsimi gider acaba:<

pesimist19

Uzman üye
8 Ağu 2009
1,291
0
31
teşekkür ederim abi ama korkudan dokunamıyorum pc nin içine ve hatta anakart hangisi bilmem yardımcı olurmusun acaba abim benim ablama yalvarıyorum ama olmuyor izin vermiyor şimdi anakart hangisi üstünde ne var onu söle yapayım ve onu yaparsam ablamın şifresi aadmin şifresi hepsimi gider acaba:<

http://www.turkhackteam.org/program...sini-unutanlara-guzel-bir-program-314397.html
kardeş şu programı bi dene şifreni sıfırlamassa eğer ben nasıl yapılıcağını anlatıcam sana program alıntıkıdır bende denemedim

pesimist19

Uzman üye
8 Ağu 2009
1,291
0
31
bilgisayarı calıstırdıktan sonra F8 e bası
F8 e bastıktan sonra karsımıza modlar geliyor.Ve modlardan güvenli modu seç
güvenli moda girdikten sonra karsınıza parola sayfası geliyor.parola yerine(administrator)yaz ve bilgisayarın parolasını atlatıyoruz.
daha sonra şifreni değiştir şifre sormaması lazım birde bole bi dene şifreni değiştirdikten sonrada bilgisayarı yeniden başlat

Son düzenleme:

0janjan0

Katılımcı Üye
16 Eyl 2009
577
0
New York
bırakın bunların hepsinide alttaki linkten programı indirin cd ye çekin sonra bilgisayara takın admin kullanıcı her türli şifreyi kırıp bilgisayara girebilirsiniz sadece bilgisayarı başlatırken cd nin cd-rom sürücüsü içinde olması gerekiyor içinde her teferratıyla anlatımı yapılmıştır program alıntıdır daha önce forumda paylaşılmıştır ve benim tarafımdan electroworld bimeks ve mediamarkt gibi büyük yerlerin bilgisaarlarında denenmiştir :D :D

link: https://tik.lat/2Ydkt

rıdo93

Üye
30 Eyl 2009
84
0
31
BURSA/yıldırım erikli
abi senin gibi denedim güvenli moddan girdim bi admin bide ablamın hesabı vardı admin şifresi yerine senin dediğinkinden yazdım ama olmadı yinede ne yapcam yaaa yalvarırım acil helppppp

pesimist19

Uzman üye
8 Ağu 2009
1,291
0
31
Adminden girdikten sonra ya da deneme yapmak isteyenler kendi şuan ki kullandıkları hesapta da deneyebilirler Başlat -> Run açın ve açılan kutuya cmd yazıp entere basın . Dos ekranına gireceksiniz.

Şimdi
net user yazın ve entere basın altta O bilgisayarda kullanılan kullanıcı hesaparı ve server ler gözükecektir. Hatta durun resimli anlatalım

4985pg0.jpg

net +boşluk+ user + boşluk + yıldız işareti ne bastıktan sonra entere basın

9971zv4.jpg

Kullanıcı şifresi girin diyecektir . Oraya girdiğiniz yazıları göremezsiniz ama giriyorsunuz bunu bilin.
Sonra şifreyi tekrar gir der. Tekrar girin ve iş biter şifre kırılmış ya da yenisi ile değiştirilmiştir. Eğer şifrenin boş olmasını isterseniz şifre gir dediğinde bir şey yazmadan Entere basın sonra tekrar enter ve son . şifre kırılmıştır.

İsteyen deneyebilir. Kullanıcı hesabınızda parola yoksa bildiğiniz bir parola koyun ve deneyin.

Başımdan geçen komik sayılabilecek bir olay. Arkadaşın evindeyiz . kendisi dışarı çıktı galiba ekmek alacaktı neyse diğer arkadaşla Pc yi açtık ve kullanıcı adı ve şifresi soran ekran geldi. Allah tan kullanıcı adı yazılı olarak geldi fakat şifre yok neyse ben hemen işe koyuldum. Önce arkadaşın adını yazdık şifre diye olmadı doğum tarihi , okul numarası , okuldaki Nick i olmadı olmadı. Artık son çare olarak yanımdaki arkadaş bana " kır şunun şifresini " dedi. Tamam dedim ve adminden girip şifreyi kaldırdım. Her neyse tam bu sırada arkadaş geldi eve ve “ -Ne yapıyosunuz lan orda “ dedi bende olanları anlattım . İnternete girecektik açılmadı bende şifreyi kaldırdım dedim. Ve arkadaş O can alıcı sözü söyledi. “Ulan Manyak zaten şifre yoktu ki. Direk entere bassan girerdin”
Neyse arkadaşlar umarım işnize yarar

rıdo93

Üye
30 Eyl 2009
84
0
31
BURSA/yıldırım erikli
ABİ KUSURA BAKMA AMA BEN XP KULLANIYORUM senbin gibi yazıp tıkladığımda username passwor domain options delete felan yazılar çıkıyor senin ki gibi değil benimki benim hesabım guest ablam admin yönetici

0janjan0

Katılımcı Üye
16 Eyl 2009
577
0
New York
rıdo arkadaşım forumda msn fln vermek yasak imzanı değiştirirsen sevinirim yoksa yöneticilerden uyarı alabilirsin

hem ayrıca sen benim verdiğim programı dene kesin çözümü odur bak ben bile dolu dolu bilgisayarda denedim

pesimist19

Uzman üye
8 Ağu 2009
1,291
0
31
kardeş verdiğin şey bi işe yaramaz çünkü o dosyaları cd ye yazdırsa bile pc yi boot edemez iso şeklinde ver ki onu daemon tools falan yerleştirip sonra neroyla cd ye yazdırsın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.