Kendi Phisher Toolunu yazmak

huzeyfetursun

Yeni üye
28 Ocak 2019
2
0
Öncelikle merhaba, ben eski bir instagram hesabımı çaldırdım ve adamlara phishing yapmak istiyorum ondan sonra korksunlar diye geçici ddos atmak istiyorum.
Ama uzun zamandır kullandığım zphishing toolu fixlenmiş ve diğer toollarda fixlenmeye devam ediyor. Ben nasıl bir phishing tool yazabilirim yardım edebilir misiniz?

23 Eki 2023
195
54
Öncelikle merhaba, ben eski bir instagram hesabımı çaldırdım ve adamlara phishing yapmak istiyorum ondan sonra korksunlar diye geçici ddos atmak istiyorum.
Ama uzun zamandır kullandığım zphishing toolu fixlenmiş ve diğer toollarda fixlenmeye devam ediyor. Ben nasıl bir phishing tool yazabilirim yardım edebilir misiniz?
kendi toolunu yazmak istiyorsan html gerekir ama hazir istiyorsan maxphisher hala calisiyor diye biliyorum.

huzeyfetursun

Yeni üye
28 Ocak 2019
2
0
kendi toolunu yazmak istiyorsan html gerekir ama hazir istiyorsan maxphisher hala calisiyor diye biliyorum.
kanka bana linkini atar mısın?
githupsa çok güzel olur çünkü githupta bulamadım

hangi toolu kullansam birkaçı link veriyor port açmama rağmen bu hatayı veriyor siteler;
56u7hcb.png

Son düzenleme:
23 Eki 2023
195
54
kanka bana linkini atar mısın?
githupsa çok güzel olur çünkü githupta bulamadım

hangi toolu kullansam birkaçı link veriyor port açmama rağmen bu hatayı veriyor siteler;
56u7hcb.png
GitHub - KasRoudra2/MaxPhisher link bu kurulum var Cloudflared and LocalXpose, LocalHostRun destekliyor forumda illa vardir bunla ilgili birseyler aciklamada kurulum yaziyor bakabilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.