kendi proxy'mi nasıl oluşturabilirim

egekaya123

Yeni üye
27 Ağu 2019
8
0
dostlar merhaba bana hq proxy lazım orta kaliteed olur ama proxyscrape sitesinden falan aldıklarım çöp çıkıyor nasıl yapabilirim ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
Cevap: kendi proximi nasıl oluşturabilirim

Proxy farmlayabilirsin, yani denetleyici yaparsın ve çalışanları bir listeye kayıt edersin. Örnek olarak ben .NET ile yapıcam. (.NET'de SOCKS proxy'ler için destek yok. O yüzden ya kendin kodlayacaksın, ya 3. parti kütüphane yükleyeceksin ya da başka dillerle kontrol edeceksin. Ben kendim kodluyacağım)

İlk bir tane interface açıyoruz

xd37zn.png

Şimdi de SOCKS5 proxy için class açalım

xd8uSb.png

RFC 1928 kaynağına göre hataları belirttik, eğer olur da sunucuda veya bizde bir sıkıntı olursa hataları anlamak için ekrana yazdıracağız.

xdluKM.png

Proxy'e bağlanıyoruz, timeout'u 5000 ayarlıyoruz, bu ms'e göre değişir. 5000 uygun geldi bana. Olur da cevap vermezse kapansın.

İlk 0x05 gönderiyoruz, bu SOCKS protokolünün 5. versiyonu olduğu anlamına geliyor, sonra 0x01 gönderiyoruz. Sonra da 0x00 gönderiyoruz. Biz authentication yapmayacağız. Veriyi aldıktan sonra 2. parametrenin 0x00 dönmesi lazım. Dönmezse hata verir, zaten hatayı ekranı basıp, exception verecektir program...

Şimdi de SOCKS4 proxy için class açalım

xdlsGS.png

OpenSSH kaynağına göre hataları belirttik, eğer olur da sunucuda veya bizde bir sıkıntı olursa hataları anlamak için ekrana yazdıracağız.

xdtnIf.png

Proxy'e bağlanıyoruz, timeout'u 5000 ayarlıyoruz, bu ms'e göre değişir. 5000 uygun geldi bana. Olur da cevap vermezse kapansın. IP'yi byte'lara dönüştürüyorum. Bu split edilip de yapılabilir. Sonra verilen portu big endian'a çeviriyorum, unsigned short'a göre bitwise operatörü ile 8 kere kaydırıyor BigEndian fonksiyonu... Bağlanılacak sunuculardan biri Google olabilir test etmek için...

İlk 0x04 gönderiyoruz, bu SOCKS protokolünün 4. versiyonu olduğu anlamına geliyor. Sonra 0x01 gönderiyoruz. Biz dinleme değil de, bağlantı yapıcaz. Sonra portu yolluyoruz. Sonra IP'yi yolluyoruz. Sonra Userid yolluyoruz, anonim olmak istiyorum. O yüzden 0x00 yolladım. Veriyi aldıktan sonra 2. parametrenin Z yani 90 dönmesi lazım. Dönmezse hata verir, zaten hatayı ekranı basıp, exception verecektir program...

Ve şimdi de HTTP protokolüne class açalım

xd05Zy.png

Anlatılacak bir şey yok, tıpkı HTTP protokolü gibi siteye istek atıyoruz. Proxy'e bağlanıyoruz, timeout'u 5000 ayarlıyoruz, bu ms'e göre değişir. 5000 uygun geldi bana. Olur da cevap vermezse kapansın. Port belirtmeye gerek yok. 80 ile bağlanılacak otomatik... Header'ları görmek için Console'a yazdırdım bir kere...

Son olarak bir tane fabrika class'ı açalım.

xdbwgY.png

Bu şekilde düzenli ve kafa açmadan kolay bir şekilde oluşturucaz.

Gelelim şimdi bunları denemeye....

xd0hZ1.png

Senin yapman gereken proxy dosyasındaki her satırı okuyup split etmek ve kontrol etmek. İstersen aşağıdaki linkte olan class'ları projene ekle, direkt kullanabilirsin

Kaynak kodlar: https://www9.zippyshare.com/v/JLVqusAw/file.html

egekaya123

Yeni üye
27 Ağu 2019
8
0
Cevap: kendi proximi nasıl oluşturabilirim

Proxy farmlayabilirsin, yani denetleyici yaparsın ve çalışanları bir listeye kayıt edersin. Örnek olarak ben .NET ile yapıcam. (.NET'de SOCKS proxy'ler için destek yok. O yüzden ya kendin kodlayacaksın, ya 3. parti kütüphane yükleyeceksin ya da başka dillerle kontrol edeceksin. Ben kendim kodluyacağım)

İlk bir tane interface açıyoruz

xd37zn.png

Şimdi de SOCKS5 proxy için class açalım

xd8uSb.png

RFC 1928 kaynağına göre hataları belirttik, eğer olur da sunucuda veya bizde bir sıkıntı olursa hataları anlamak için ekrana yazdıracağız.

xdluKM.png

Proxy'e bağlanıyoruz, timeout'u 5000 ayarlıyoruz, bu ms'e göre değişir. 5000 uygun geldi bana. Olur da cevap vermezse kapansın.

İlk 0x05 gönderiyoruz, bu SOCKS protokolünün 5. versiyonu olduğu anlamına geliyor, sonra 0x01 gönderiyoruz. Sonra da 0x00 gönderiyoruz. Biz authentication yapmayacağız. Veriyi aldıktan sonra 2. parametrenin 0x00 dönmesi lazım. Dönmezse hata verir, zaten hatayı ekranı basıp, exception verecektir program...

Şimdi de SOCKS4 proxy için class açalım

xdlsGS.png

OpenSSH kaynağına göre hataları belirttik, eğer olur da sunucuda veya bizde bir sıkıntı olursa hataları anlamak için ekrana yazdıracağız.

xdtnIf.png

Proxy'e bağlanıyoruz, timeout'u 5000 ayarlıyoruz, bu ms'e göre değişir. 5000 uygun geldi bana. Olur da cevap vermezse kapansın. IP'yi byte'lara dönüştürüyorum. Bu split edilip de yapılabilir. Sonra verilen portu big endian'a çeviriyorum, unsigned short'a göre bitwise operatörü ile 8 kere kaydırıyor BigEndian fonksiyonu... Bağlanılacak sunuculardan biri Google olabilir test etmek için...

İlk 0x04 gönderiyoruz, bu SOCKS protokolünün 4. versiyonu olduğu anlamına geliyor. Sonra 0x01 gönderiyoruz. Biz dinleme değil de, bağlantı yapıcaz. Sonra portu yolluyoruz. Sonra IP'yi yolluyoruz. Sonra Userid yolluyoruz, anonim olmak istiyorum. O yüzden 0x00 yolladım. Veriyi aldıktan sonra 2. parametrenin Z yani 90 dönmesi lazım. Dönmezse hata verir, zaten hatayı ekranı basıp, exception verecektir program...

Ve şimdi de HTTP protokolüne class açalım

xd05Zy.png

Anlatılacak bir şey yok, tıpkı HTTP protokolü gibi siteye istek atıyoruz. Proxy'e bağlanıyoruz, timeout'u 5000 ayarlıyoruz, bu ms'e göre değişir. 5000 uygun geldi bana. Olur da cevap vermezse kapansın. Port belirtmeye gerek yok. 80 ile bağlanılacak otomatik... Header'ları görmek için Console'a yazdırdım bir kere...

Son olarak bir tane fabrika class'ı açalım.

xdbwgY.png

Bu şekilde düzenli ve kafa açmadan kolay bir şekilde oluşturucaz.

Gelelim şimdi bunları denemeye....

xd0hZ1.png

Senin yapman gereken proxy dosyasındaki her satırı okuyup split etmek ve kontrol etmek. İstersen aşağıdaki linkte olan class'ları projene ekle, direkt kullanabilirsin

Kaynak kodlar: https://www9.zippyshare.com/v/JLVqusAw/file.html

dostum çok teşeekkür ederimayrıntılı anlatmışsın ben şimdi HTTP yapmak istiyorum bunu microsoft visual ile mi açacağım

Profesör

Kadim Üye
10 Nis 2020
5,088
1,608
-Türkistan-
Merhaba değerli üye;

Aşağıdaki videolar yardımcı olabilir.

Kaynak siteler:

TIKLA

TIKLA

Kaynak videolar:

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=tuAUh2jv6aQ[/ame]

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=ZIkh8z-3L5A[/ame]

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=zzQvseo9L6A[/ame]

İyi forumlar :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

RageUnseen

Adanmış Üye
29 Ağu 2015
6,880
247
İstanbul
2020 güncel proxy oluşturucusu var,muhtemelen temel bilgilere sahip değil local ağ v.s bu video yardımcın olur;

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=kplTs4cNJLE&feature=emb_title[/ame]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.