Kendi sitem hakkında.

6 Mar 2016
136
0
Arkadaşlar kendime özel bir site kurdum, fakat index yapmayı bilmiyorum, kendim hakkında olucak index, internette aradım bulamadım, yardımcı olur musunuz?

abom

Uzman üye
6 Mar 2008
1,568
8
92
Ocak' tan gelme...
dream veawer aç yeni sayfa de
nasıl bir sayfa (php, html, 2 sutunlu, 3 sutunlu) istiyorsan içindeki bilgileri düzenle ne görünmesini istiyorsan sayfayı kaydet. Adınıda index.*** koy oldu bitti.

Bunun için biraz kodlama bilmen gerek

'CaptainKanka

O Şimdi Asker!
14 Eki 2012
1,683
34
1,263
localhost/admin.php
Arkadaşlar kendime özel bir site kurdum, fakat index yapmayı bilmiyorum, kendim hakkında olucak index, internette aradım bulamadım, yardımcı olur musunuz?

googleya nasıl bir site istiyorsan onun scriptini ara mesela
kendini tanıttığın siteleri kişisel portfolyo script yazıp begendiginin indir sonra sunucuna yükle ve mysql bağlantısını yap sonra çalışacaktır. Sonrada kod bilgin yoksa deneme yanılma yöntemi ile devam et. Ama html css öğrensen fena olmaz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.