Kendi Tekniğim | Kimseye Güvenme (Virüs,trojen yedirme) [ÖZEL KONU]

hacker2934

Katılımcı Üye
28 Şub 2016
810
0
Hacklot
peki ratı yiyen kişinin bilgisayarında anti virüs programı varsa. Haliyle exe dosyasına basıcak dosya otomatikmen çıkıcak çıktığı zaman da anti virüs programı yakalarsa virüslü olduğunu anlıcak sonra yorum olarak virüslü diye yazarsa bu yöntem boşa çıkmış olucak...

bu yöntemi zamanında denedim

FreareS

Üye
8 Ocak 2017
57
0
İstanbul
Bu zaten çok bilinen bir yöntem.
Bilindik bir yöntem olabilir forumda olmadığı için paylaştım teşekkürler.

Güzel konu ama bunu sadece basit kişiler yer bu forumda kurucu ve adminler sanal makinada inceliyorlar virüsü bu yüzden bu konu bilindik bir konu
Tabiki öyle fakat geliştirilebilir bir yöntem teşekkürler.

peki ratı yiyen kişinin bilgisayarında anti virüs programı varsa. Haliyle exe dosyasına basıcak dosya otomatikmen çıkıcak çıktığı zaman da anti virüs programı yakalarsa virüslü olduğunu anlıcak sonra yorum olarak virüslü diye yazarsa bu yöntem boşa çıkmış olucak...

bu yöntemi zamanında denedim
Güzel işte bunlarıda göz önüne alarak yeni yöntemler geliştirilebilir teşekkürler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.