Kendi Web Siteme Nasıl Chat Sistemi Yapabilirim?

27 May 2023
11
2
Kendi sitem var. Burada WhatsApp gibi arkadaşlarım ile mesajlaşmak istiyorum. Mesela isim giriniz yazacak, sonra o kişi ismini girdikten sonra katıl diyecek. Global sohbet gibi konuşacak, herkesin mesajını güncel olarak görecek. Detaylıca anlatabilecek var mı? Node.js falan duymuştum. Adım adım üşenmeden anlatır mısınız? Teşekkürler.

Öncelikle merhaba değerli üye;

Kendi web sitenize bir sohbet sistemi eklemek, kullanıcılarınızla etkileşimi artırabilir ve müşteri desteğini geliştirebilir.

Basit bir iletişim formu, ziyaretçilerinizin size mesaj göndermesini sağlar. Bu form üzerinden gelen mesajları almak için bir e-posta bildirim sistemini ayarlayabilir veya yönetim panelinizde görüntüleyebilirsiniz.

Çeşitli canlı sohbet uygulamaları veya hizmetleri, web sitenize entegre edebileceğiniz hazır çözümler sunar. Bu tür hizmetleri kullanmak, hızlı bir şekilde canlı destek sağlamanıza yardımcı olabilir.

Sohbetbotları, otomatik olarak kullanıcılara yardımcı olabilir ve belirli sorulara yanıtlar verebilir. Önceden belirlenmiş senaryolar veya yapay zeka temelli botlar kullanarak bu tür bir sohbetbotunu web sitenize entegre edebilirsiniz.

İyi forumlar dilerim...

'Pars

Üye
10 Eyl 2023
112
50
Kendi sitem var. Burada WhatsApp gibi arkadaşlarım ile mesajlaşmak istiyorum. Mesela isim giriniz yazacak, sonra o kişi ismini girdikten sonra katıl diyecek. Global sohbet gibi konuşacak, herkesin mesajını güncel olarak görecek. Detaylıca anlatabilecek var mı? Node.js falan duymuştum. Adım adım üşenmeden anlatır mısınız? Teşekkürler.
Merhaba

Web Sitenize Canlı Sohbet Ekleme bu makaleyi inceleyin.

İyi forumlar

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,408
969
Merhabalar

burada ki videoyu izleyerek

aynılarını yaparak kendi sitenize entegre edebilirsiniz.

İyi Forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.