Kendimce bir eleştiri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'AnKeBuT

Kıdemli Üye
31 Ocak 2013
4,365
7
Misyon!!!
Selamün aleyküm arkadaşlar. Şimdiden kusura bakmayın ağır konuşabilirim biraz. Ama bazı arkadaşlar forumda sadece eleştiri yapmak için gelmişler :)
Arkadaşlar burası öyle eften püften bir forum değil. Burası koskoca TÜRKHACKTEAM. Ama buranın adında hack var diye sadece hackleilgibi bilgiler var sanmayın. Yıllardır böyle üyeler var bu forumda her zaman da uyarıyorum gördükçe. Gerek nazik dille gerekse sert bi şekilde. Ama bu konu beğenmemezlik nerden geliyo anlamıyorum? Burada üye olup boş boş konulara bakarak bi halt olmaz. Bu forumda her türlü bilgi var. Genel kültürden tutun günlük hayata kadar.
Burada bi bilgi paylaşımı yapılıyo sonuçta. Her açılan konu bilgi yüklü diye bir kaide de yok. Boş boş bakmaktansa bi konu açar sadece selam yararım daha iyi. En azından sünnet-i seniyye etmiş olurum. Selamımı alan adamlar da farzı yerine getirir sevap kazanır.
Öyle konuyu beğenmeyip konbu altına saçma sapan yorum atan arkadaşlara sesleniyorum. Bu huyunuzdan vazgeçin. Ha çok biliyorsanız eğer o engin bilgilerinizi bizimle de paylaşın da biz de faydalanalım. Görelim nasıl konular paylaşacağımızı :)
Tekrardan kusura bakmayın uslubun ağır olmuşolabilir. Cümleten sağlıcakla kalın. Selam ve dua ile...

ExCoder

Yeni üye
19 Haz 2014
32
0
Kardeşim konuyu benim için açtığını anlayabiliyorum ama emin ol ben boş boş yorum atmıyorum.Ben bundan 5-6 yıl öncede hack sitelerine takılırdım sadece bura değil.Şimdi bi geri geliyim bakınıyım dedim ama gördüğüm üzere hiç bişey değişmemiş.İnsanların daha kendinin bile okumadığı şeyleri vikipediden kopyalayıp yapıştırarak konu açıp durmasının bi anlamı yok.Tabiki farklı konularda da konu açılabilir ama zaten internette olan şeyi başka yerden alıp buraya taşımanın anlamı nedir.

Vikipedi zaten herkesin bildiği bir site merakı olan ordan aratıp istediğini öğrenebiliyor.Ancak insanlara emek verip bi konu üzerine çalışıp onun üzerine yazıp konu açmak zor geldiği için böyle yöntemlere başvurulması yanlış.

'AnKeBuT

Kıdemli Üye
31 Ocak 2013
4,365
7
Misyon!!!
Haklı olduğun yönler var yanıldığın yönler var. En basitinden bir müzük dinlemek istediğinde googleye adını yazdığın zaman tek bir sitede çıkmıyor o müzik değil mi? Yani bir bilgiyi başka bir yerde var diye paylaşmamak da yanlış. Yanıldığın diğer konu ise şu. Bu ülkede herkes anadan doğma öğrenmiyor wikipedianın varlığını. Wikipediada bir bilgi var diye herkes wikipediaya girip okumuyor o bilgiyi. Artı bu forumun bir özelliği var. Adı!!! Çoğu insan wikipediayı bilmezken bu formun adı TürkHackTeam ise bu konu yararlıdır deyip okuyo. Sonuçta bir bilgi aktarımı oluyo di mi. Bunu sen beğenmiyor olabilirsin ve ben sana da boş yorum yapıyosun demedim. Sadece birazcık saygılı olmak insanlık görevidir bunu anlatmaya çalıştım... Umarım açıklayabilmişimdir. Ha bir de bu konu sadece senin için değil. Günlerdir forumda görüyorum bu tip inmsanları. Bi yerde insanın sabrı bitiyor malesef :)

TheKar1zma

Özel Üye
1 Eki 2012
9,317
50
-
Burası bir Hack Platformudur. En basitinden tittle dakine bakabilirsin...

Gereksiz konular açılıyor göz yumuyoruz ama bu suistimal edilmekte.

bukalemun92

Katılımcı Üye
29 Şub 2012
747
0
İzmir!
gereksiz tartışmanın lüzumu yok, burası bir hack forumu evet, ama bu demek değildir sadece hack üzerine paylaşımlar yapılacak. sonuçta kimse robot değil. Kim ne isterse paylaşır (kurallara uygun bir biçimde) eğer moderatör,admin uyarmıyorsa, kusura bakmasın kimseninde uyarmaya hakkı yok. Biz işimize geldiğinde özgürlüğü savunup işimize geldiğinde başkalarına kısıtlama getirirsek, oho bu işin içinden çıkamayız kusura bakmayın.

TheKar1zma

Özel Üye
1 Eki 2012
9,317
50
-
O zaman oyunlar kısmı ve grafik tasarım kısmı ataturk kısmı vs ne oluyor en basiti goremediyseniz anasayfaya gelip ctrl+f den aratirsaniz görürsünüz

Konuşmalarına dikkat et !

belirtilen bölümlerle alakalı konular gerekli böloümlerde açılır !

Yok sevgilim şunu yaptı? Sevgilim yok napmalıyım? Nasıl Hristiyan olurum? gibi saçma sapan konulardan bahsediyorum !

Forumda neyin olup neyin olmadığını gayet iyi biliyorum !

Snare

Katılımcı Üye
20 Nis 2014
543
0
Konuşmalarına dikkat et !

belirtilen bölümlerle alakalı konular gerekli böloümlerde açılır !

Yok sevgilim şunu yaptı? Sevgilim yok napmalıyım? Nasıl Hristiyan olurum? gibi saçma sapan konulardan bahsediyorum !

Forumda neyin olup neyin olmadığını gayet iyi biliyorum !

evet adam konuşmalarına dikkat etsin. kimse fikirlerini açıklamasın, kimse yardım almasın bu forumda. illa teknik konularda yardım alacak değiliz bu arada benim konuma laf etme!

TheKar1zma

Özel Üye
1 Eki 2012
9,317
50
-
evet adam konuşmalarına dikkat etsin. kimse fikirlerini açıklamasın, kimse yardım almasın bu forumda. illa teknik konularda yardım alacak değiliz bu arada benim konuma laf etme!

Burada seninle tartışacak değilim !

Bu forumun kuralları misyonu bellidir. yazdıklarımı ilk önce adam akıllı anla ondan sonra gelip cevap ver

Konuyu Kilitledim

İyi Forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.