Kendimi çok yanlız hissediyorum :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
Kardeşim ne güzel işte tek bir kızı sevmişsin en azından.Sabret kardeşim.Sabrın sonu selamettir.Seninde mutlu olacağın bir gün çıkıcak.Bu videoyu izle belki azıcıkda olsa rahatlarsın

https://www.youtube.com/watch?v=ZyrCF_Lqpq4

Dualar ve açıklamaları biraz iç açıcı geldi açıkcası ama bi aralar googleye ölme duası allah belamı nasıl verir falan yazıyodum,bu duaları en kısa sürede inceleyip bulucam çok teşekkür ediyorum.

:diablo << Şeytan kardeş inşallah allah belanızı verir bi rahat bırakmadınız kanser olucam en sonunda.

NOT : Bu arada konu benim anlattıklarıma döndü arkadaşın konusuna yardımcı olabilirsek sevinirim bana birşey söylemek isterseniz ÖM'den ulaşabilirsiniz.Belki arkadaş ortamında çözemediklerimizi burdan halledebiliriz.

Son düzenleme:

crjx0n

Katılımcı Üye
9 May 2013
258
0
Türkiye
Aklımdan geçenleri dökmüşsünüz,önceden ben çok çılgındım şahsen yapmadığım delilik yoktu kapıları dolapları kopartıp koridora atıyoduk kapının üstüne çıkıp merdivenlerden kayıyoduk tavana ayakkabılarla vurup desen yapıyorduk Allahu ekber diye bağırarak torpil atıyoduk vs :D
Son 2 yıldır bi olay yaşadım arkadaşın anlattığı gibi ruh hastası gibiyim sanki beynimi kullanamıyorum şuan bile bunları düşünerek yazmıyorum o an o saniye aklıma ne gelirse onları yazıyorum sanırım tüm forum olarak beynimiz GG :woott

Arkadaşın dediği gibi şuan benim BEYNİM GG :D :woott :woott :woott

xtexasx

Katılımcı Üye
11 Ocak 2016
348
0
BURSA
kardeş bilgisayar insana farklı bir bakış açısı kazandırıyo fikir ayrılığına düşüyorsun karşındaki gibi düşün daha hayırlı olur vede biz aileyiz kardeş ne yalnızlığı

bariis1

Üye
24 Eki 2012
105
0
Bandırma
Kardesim yanlis anlama beni ama bi tedaviye ihtiyacin var kesinlikle uzman birine danisman lazim gercekten yanlis anlamani istemem bu ayip biseyde degil gunumuzde zaten ama bu sekilde insanlarla iletisimin kurman neredeyse imkansiz okudugum kadariyla sen kendini bilgisayara kaptirmissin internet senin dunyan olmus gercek dunyadan kendini soyutlamissin kendine asil dunyada ozguvenini kaybetmissin bu sekilde sadece sosyal medyada kendini avutursun ancak sosyal medyada basarili olursun hani yarin obur gun biri gelir ne kadar iyisin der seni sirketini alir calisirsin falan bunlar filmlerde olur gercek hayatta oyle biseyde mumkun degil yani daha 15 yasinda piril piril gencecik kardesimizsin

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
sabr eden muradına erer kardeşim sana bir hadis - i şerifle cevap vereyim

“Kadın dört hasleti için nikâhlanır: Malı için, nesebi (soyu) için, güzelliği için, dini için. Sen dindarı seç de huzur bul.”[595]

[595] Buhârî, Nikâh 15; Müslim, Radâ 53, hadis no: 1466; Ebû Dâvud, Nikâh 2, hadis no: 2047; Nesâî, Nikâh 13

Edebildiğim yere kadar etmeye çalışam kardeşim,teşekkür ederim.

21 Ağu 2016
178
0
the Kingdom of Danafor
Kardeşler bende sizin gibiyim 8 sene bir kızı sevdim hala içimde de külleri var yanlış anlamayın sigara içmiyorum ama içsem günde 1 paket bitirirdim çok mutsuz oluyorum yalnızlığımı gidermek için kendi sınıfımdan birine sevgili olmayı teklif etmiştim hayır demişti sonrasında ise onun yüzünden bazılarıyla aram bozuldu bazılarıyla onunla konuşuyor diye konuşmaz oldum ama onun küstürdüklerinin bazılarına mutsuz değilim mesela şimdi Allah affetsin gıybet olacak ama Celal diye bir çocuk var çocuk küsmeden önce sinir bozucuydu hani olur ya kendini bişey sanan boktan tipler onlardan buda mesela örneğin bizimkilerin yanına geliyor diyor "Selam canım ben amcanım" içimden burada kullanamayacağım laflar geçiyor ve üstüne üstlük Buda yetmezmiş gibi hayatımda eskiden de olduğu gibi şimdi sınıfımda dışlanıyorum mesela bizimkiler 7-8 kişi bir taraf da 7-8 kişi bir tarafda en önde 5 kişi yandada 3lü kız grubu birde diğer birkaç kişi daha kendi aralarında sohbet ediyor bense oturup ders bitsin diye bekliyorum neden bilmiyorum ama kendimi insanlardan sıkılmış hissediyorum fakat bir karar aldım duygusuz olacağım o her fırsatta muhabbet eden çocuk sevgilisi ve en yakını haricinde herkese duygusuz olacak o kişilerede insan içinde çok fazla duygulu olduğunu belli etmeyecek ben küçüklüğümden beri herşeyi içime attım ne zaman böyle bu konular açılsa uzun uzun yazarım fakat bundan sonra yine yazacağım ama bildiğim birşey var ki bundan sonra bende duygusuz olmaya çalışacağım robot gibi olacağım dışarıda kimse beni umursamayacak en dibe ineceğim ve bir anda yükseleceğim ama kesinlikle duygusuz olmayı düşünüyorum bu saatten sonra herkes kendi yoluna eğer ki ileride bir yerde bu sözü duyarsanız bilinki büyük ihtimalle benden çıkmıştır bu söz ve gerçekten iyi yerlere gelmişimdir ama nasıl DUYGUSUZ...

Milliyetci87

Kıdemli Üye
1 Ocak 2016
4,332
0
necropolis
Kardeşler bende sizin gibiyim 8 sene bir kızı sevdim hala içimde de külleri var yanlış anlamayın sigara içmiyorum ama içsem günde 1 paket bitirirdim çok mutsuz oluyorum yalnızlığımı gidermek için kendi sınıfımdan birine sevgili olmayı teklif etmiştim hayır demişti sonrasında ise onun yüzünden bazılarıyla aram bozuldu bazılarıyla onunla konuşuyor diye konuşmaz oldum ama onun küstürdüklerinin bazılarına mutsuz değilim mesela şimdi Allah affetsin gıybet olacak ama Celal diye bir çocuk var çocuk küsmeden önce sinir bozucuydu hani olur ya kendini bişey sanan boktan tipler onlardan buda mesela örneğin bizimkilerin yanına geliyor diyor "Selam canım ben amcanım" içimden burada kullanamayacağım laflar geçiyor ve üstüne üstlük Buda yetmezmiş gibi hayatımda eskiden de olduğu gibi şimdi sınıfımda dışlanıyorum mesela bizimkiler 7-8 kişi bir taraf da 7-8 kişi bir tarafda en önde 5 kişi yandada 3lü kız grubu birde diğer birkaç kişi daha kendi aralarında sohbet ediyor bense oturup ders bitsin diye bekliyorum neden bilmiyorum ama kendimi insanlardan sıkılmış hissediyorum fakat bir karar aldım duygusuz olacağım o her fırsatta muhabbet eden çocuk sevgilisi ve en yakını haricinde herkese duygusuz olacak o kişilerede insan içinde çok fazla duygulu olduğunu belli etmeyecek ben küçüklüğümden beri herşeyi içime attım ne zaman böyle bu konular açılsa uzun uzun yazarım fakat bundan sonra yine yazacağım ama bildiğim birşey var ki bundan sonra bende duygusuz olmaya çalışacağım robot gibi olacağım dışarıda kimse beni umursamayacak en dibe ineceğim ve bir anda yükseleceğim ama kesinlikle duygusuz olmayı düşünüyorum bu saatten sonra herkes kendi yoluna eğer ki ileride bir yerde bu sözü duyarsanız bilinki büyük ihtimalle benden çıkmıştır bu söz ve gerçekten iyi yerlere gelmişimdir ama nasıl DUYGUSUZ...

Kardeşim o ders bitimini bekleme olayı bendede oluyor bende yalnız biri sayılırım :)Bence bunlar yüzünden duygusuz olman doğru değil kendin ol bence.Her insanada onu doğru tanımadan bağlanmamalısın diye düşünüyorum.Bak geçmişte olanları kenara bırak kendini geliştir.Dediğin gibi iyi yerlere gel.Ama kendin ol.Bir kaç insanın seni üzmesine,hayatını değiştirmesine izin verme :) Bir videom var senin için belki yarana azıcıkda olsa merhem olur:)
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=2zKysg9p-Tw[/ame] 5:37 den sonraki kısmı izlemeni öneririm :)

21 Ağu 2016
178
0
the Kingdom of Danafor
Kardeşim o ders bitimini bekleme olayı bendede oluyor bende yalnız biri sayılırım :)Bence bunlar yüzünden duygusuz olman doğru değil kendin ol bence.Her insanada onu doğru tanımadan bağlanmamalısın diye düşünüyorum.Bak geçmişte olanları kenara bırak kendini geliştir.Dediğin gibi iyi yerlere gel.Ama kendin ol.Bir kaç insanın seni üzmesine,hayatını değiştirmesine izin verme :) Bir videom var senin için belki yarana azıcıkda olsa merhem olur:)
https://www.youtube.com/watch?v=2zKysg9p-Tw 5:37 den sonraki kısmı izlemeni öneririm :)

Saol kardeşim söylediklerin için dediklerin doğru bende namazımdayım günahlardan kaçmaya çalışıyorum ama benim istediğim öyle öpmek fuhuş etmek değil benim istediğim konuşup dertleşebilmek biraz da olsa ilgi görebilmek biraz da olsa sevgi görebilmek benim istediğim onu çok affedersin ellemek değil ileride olacak eşimin o olmasını garanti etmek(Biraz yanlış bir tabir kullandım kusura bakma burada hiç ayrılmadan evlenene kadar beklemek anlamında kullandım) yani hislerimi artık birilerine açıklayabilmek ve buna karşılık alabilmek...

Milliyetci87

Kıdemli Üye
1 Ocak 2016
4,332
0
necropolis
Saol kardeşim söylediklerin için dediklerin doğru bende namazımdayım günahlardan kaçmaya çalışıyorum ama benim istediğim öyle öpmek fuhuş etmek değil benim istediğim konuşup dertleşebilmek biraz da olsa ilgi görebilmek biraz da olsa sevgi görebilmek benim istediğim onu çok affedersin ellemek değil ileride olacak eşimin o olmasını garanti etmek(Biraz yanlış bir tabir kullandım kusura bakma burada hiç ayrılmadan evlenene kadar beklemek anlamında kullandım) yani hislerimi artık birilerine açıklayabilmek ve buna karşılık alabilmek...

İnan bana seni çok iyi anlıyorum.Bende bir kızla dertleşebilmeyi isterim.Herşeyin bir zamanı,doğrusu var bro.Kendine inan.Seninde devrin başlayacak ;) Ben fuhuş,elleme den bahsetmedim yalnızlığı esas olarak gönderdim o videoyu zaten.Takma başkalarını.Onların iç dünyasını bilsen gülerdin.Grup olarak takılan insanlar sadece başkalarına dertlerini,fikirlerini,düşüncelerini,duygularını anlatmak isterler.Eğlenceleri birlikte yaşamak ve başkalarına neler yapabildiklerini göstermek isterler.Boşver bu tür kişileri eğer okulda varsa.Onlar o kadar zayıf ki inan bana :)

LandEagle

Üye
23 Nis 2015
101
0
Londra
Merhabalar ,

Sizlerle birşeyi paylaşacağım daha önce kimse beni anlamadı gerçek hayatta vs.

Ben 15 Yaşındayım, sosyal mühendislik konusunda çok iyiyim ama çok yanlızım .

Kendimi bunları yapabildiğimle avutuyorum.

Kendimi çok olgun hissediyorum sanki ben çocuk değilim ama çocuk gibi davrandığımda tüm bu yazdıklarımı unutuyorum sanki aklımda hiçbirşey yokmuş gibi, çok şey yaşadım söylesemmi bilmiyorum.

amaan ne kaybedeceğim ki bu yaşıma kadar çok şeye tanık oldum herşeyi biliyorum ve herşeyin farkındayım, diğerleri bana çok garip geliyor kızlara şebeklikler yapmak vs. hiç anlamıyorum abi snapchatte köpek efektini kullanma mesela köpek olmaya neden bukadar meraklılar snapchat ne yapmayı çalışıyor. nedense mal mal şeyleri düşünüyorum paranoyaklık gibi bişey belki yazamadım ama olsun.
örnek verecek olursam,
ya şu microsoft bir hırsızsa ya şeytan oluşturduysa ( dalga geçmeyin lütfen. )
neredeyse herkes windows kullanıyor.
herkese ulaşabilyorlar bunları düşünüyorum işte salağım galiba bunu biliyorum fakat düşünmekten alamıyorum kendimi neden bu? bundan nasıl kurtulabilirim nasıl beynimi sıfırlayabilirim millette ayak uydurmaya çalışıyorum fakat olmuyor sınıfta vs dışlanıyorum.

of, of mesela herşeyin bir hilesini hurdasını bulmaya çalışıyorum nedense?
bulamasam bile onu ölene kadar araştıracağım örnek olarak;

facebook , twiiter, vs. hesapları kolayca hacklemek
uçan kart numarası vs.

tabii bazı arkadaşlar bunları öğrenmek için bu konuyu açtığımı düşünebilir devamıda var.

neden şuan burdayım neden internet var ya internette bu oyunun bir parçasıysa ya kameradan şuan izleniyorsam ya stea
m rat içeriyorsa ya skype bir virüsse sesimizi kaydediyorsa acaba aptalmıyım bunu biliyorum fakat kendimi alamıyorum daha 15 yaşındayım hatta 2002 de doğdum ve aralıkta siz hesaplayın neden kendimi kanıtlamak için herkesten farklı olmam gerekiyor.

Sizi kendi ailem bildiğim için yazdm lütfen dalga geçmeyin ve tavsiyelerde bulunun kurtulmak istiyorum :(

belkide bu yazının sadece sonuna baktın.

Öncelikle İyi Akşamlar Kardeşim. Şunu Söyleye Bilirimki Yani Sana Tek Tavsiyem Şu Andaki Yaşında Bu Gibi Şeyler Gelip Geçici Normal. Hatta Bu Arkadaşın Da Dediği Gibi
Kardeşim sen benim kayıp kardeşimmisin :D

Şaka bir yana sende sisteme karşıt bir karakteristik özellik var.Anladığım kadarıyla "neden bu böyle,böylemi olmak zorunda diye düşünüyorsun"O izlenme korkusunu bende yaşadım bro pek dert etme ölümlü dünya Allahın yazılımcısı seni izlese ne olur.Kamerayıda bantlarsın olur biter.Hile kurcalamayı istemenin nedenide sanki bir şeyin dışına çıkmış bir şeyler başarmış gibi hissetme isteğin diye düşünüyorum.Çünkü öyle daha eğlenceli oluyor gibi.Kardeşim bende senin gibiyim ama bu kadar karamsar olma bence.İdealist ol bu sorunları yenicem de.Bak bu hayatta bir tek sen böyle değilsin.Herkes psikolojik sorunlar yaşıyor.O sosyal medyada bahsettiğin insanlar yada çevrende gördüğün insanlar senden farklı değil inan ban****endine güven.Neyi yaşamak istersen onu yaşa ama paranoyak olma bence. :) Bende olgun düşünürüm edepli biri olmaya çalışırım her zaman.İbadetli namazlı biriysen böyle devam et Allaha sürekli dua et güzel kardeşim.Bak Bu olaylar başına ne zaman geldi bilmiyorum ama örneğin 5 yıl önce böyle bir sorun yaşayacağın söylense belki şaşırırdın.Buna göre işte belki ilerde baya iyi bir meslek sahibi olucaksın mutlu olucaksın kim bilir? Asla ümitsizliğe düşme.Kendince çözümler üret ve takma diyenlerede aldırma yoksa beyin bunu ters teper daha olumsuz düşünürsün.Kendinden bir şey saklama.Sağlıcakla kal güzel kardeşim insanların yaptıklarınıda boşver sen kendi hür vicdanınla yaşa :) Okuduysan buraya kadar Helal be sana! :D

Sana Tavsiye Olarakta Spora Başla ve Zamanının Çoğunlugunu Bilgisayar Başında Geçirmekten Vazgeç. Biraz Gez Dolaş Fiziksel Ve Ruhsal Bir Değişim Geçirirsin Eger Bu Dediklerimi Yaparsan.
Ben 20 Yaşındayım İnan ki Daha Berbat Zorluklar Yaşadım Ve Şimdi Beni Dışlıyanları Yanımda Gördüm. 2 buçuk Yıl Önce Annem Ve Babamı Trafik Kazasında Kaybettim . Şu Anda Yalnız Yaşıyorum . Açık Öğretim Okuyorum Gece Okulu ve Kardeşlerim Veya Abilerim Beni Arayıp Sormuyorlar Bile. Yurt Dışındalar . ASLA PES ETME.UMUDUNU KAYBETME Kardeşim. Eminimki Birgün Bizlerde Güzel Günlere Ulaşacagız.

orhanbsk

Üye
9 Nis 2016
129
0
mersin
Bende aynı senin gibiyim kardeş sınıfta felan tabletle uğraşıyorum çocuklar benim arkamdan kendini Heykır sanıyor diye konuşuyorlar bende eve geldim bu hırsla gittim çocuğun instagramini facesini felan çaldım rahatladım bunu niye yazdıysam la :woott aynı benim kafadansin

Milliyetci87

Kıdemli Üye
1 Ocak 2016
4,332
0
necropolis
Öncelikle İyi Akşamlar Kardeşim. Şunu Söyleye Bilirimki Yani Sana Tek Tavsiyem Şu Andaki Yaşında Bu Gibi Şeyler Gelip Geçici Normal. Hatta Bu Arkadaşın Da Dediği Gibi

Sana Tavsiye Olarakta Spora Başla ve Zamanının Çoğunlugunu Bilgisayar Başında Geçirmekten Vazgeç. Biraz Gez Dolaş Fiziksel Ve Ruhsal Bir Değişim Geçirirsin Eger Bu Dediklerimi Yaparsan.
Ben 20 Yaşındayım İnan ki Daha Berbat Zorluklar Yaşadım Ve Şimdi Beni Dışlıyanları Yanımda Gördüm. 2 buçuk Yıl Önce Annem Ve Babamı Trafik Kazasında Kaybettim . Şu Anda Yalnız Yaşıyorum . Açık Öğretim Okuyorum Gece Okulu ve Kardeşlerim Veya Abilerim Beni Arayıp Sormuyorlar Bile. Yurt Dışındalar . ASLA PES ETME.UMUDUNU KAYBETME Kardeşim. Eminimki Birgün Bizlerde Güzel Günlere Ulaşacagız.

Allah rahmet eylesin kardeşim.

LandEagle

Üye
23 Nis 2015
101
0
Londra
Allah rahmet eylesin kardeşim.

Sağolun Dostlarım ve Yoldaşlarım. Umarımki Herkeze Birgün Huzurlu Ve Mutlu Bir Dünya da Yaşamak Nasip Olur. Bu Forma Gelme Sebebim Aile Ortamı Olduğu İçindi. Hayatımda Pekte Bir Aile Ortamı Yaşamadıgım İçin Kendimi Buraya Attım. Mutluyum :) . En Azından Kendim Gibi Büyük Sıkıntılar Yaşamış İnsanlara Rastladığım İçin. Benim Buraya Gelmedeki Hayalim İse Kendim Gibi Arkadaşlardan Bir Grup Oluşturmaktır. Ve Bunuda Zamanla Başaracagıma İnanıyorum . Beni Dinlediğiniz İçin Sizlere Ayreten Teşekkür Ederim. Değerli Zamanınızı Bana Ayırdığınız İçin. Hepinize İYİ AKŞAMLAR KARDEŞLERİM.

Milliyetci87

Kıdemli Üye
1 Ocak 2016
4,332
0
necropolis
Sağolun Dostlarım ve Yoldaşlarım. Umarımki Herkeze Birgün Huzurlu Ve Mutlu Bir Dünya da Yaşamak Nasip Olur. Bu Forma Gelme Sebebim Aile Ortamı Olduğu İçindi. Hayatımda Pekte Bir Aile Ortamı Yaşamadıgım İçin Kendimi Buraya Attım. Mutluyum :) . En Azından Kendim Gibi Büyük Sıkıntılar Yaşamış İnsanlara Rastladığım İçin. Benim Buraya Gelmedeki Hayalim İse Kendim Gibi Arkadaşlardan Bir Grup Oluşturmaktır. Ve Bunuda Zamanla Başaracagıma İnanıyorum . Beni Dinlediğiniz İçin Sizlere Ayreten Teşekkür Ederim. Değerli Zamanınızı Bana Ayırdığınız İçin. Hepinize İYİ AKŞAMLAR KARDEŞLERİM.

Sizin gibi insanları çok seviyorum ben yaw :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.