Kendimi Geliştirmem Lazım Ve Çok Hevesliyim

Bait

Üye
31 Eki 2013
120
0
Mersin,TR
Beyler biraz eğitime doyumsuzum bu konuda yani hackerlik bana bi tane Usta lazım onunla biraz çalışmak site çökermek yeni şeyler öğrenmek ve kendimi geliştirmek istiyorum yardımcı olabilicek biri varmı :D

Skypeden görüşebiliriz....

'AdrenaLiN

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Şub 2012
8,398
157
Kardeşim ilk önce oku oku oku daha sonra araştır. Zaten hiç kimse anasının karnında öğrenmiyor oku,araştır takıldığın yerde sor her türlü yardımcı olmaya çalışırım.

Bait

Üye
31 Eki 2013
120
0
Mersin,TR
yok beyler yaklaşık 2 aydır full araştırıyorum çok zevk alıyorum ama böyle ts gibi yada skype gibi bi ortamda grup kurarak çok zevkli bir şekilde hem takılırız sohbetimizi eder birbirimizi tanır hemde türkün adını yükseklere taşırız koskoca TÜRK HACK TEAM yapmasında kim yapsın Pazarcılar Net Hack Mi yapsın :D güzel bi grup oluşturursak başkanlarda gelir arada bi büyüklerimizlede tanışırız güzel olur yanine zararı var çok korkuyosanuz ifşa olmaktan skype nick değiştirirn gelin mesela örnek veriyorum

Son düzenleme:

ShooterLens

Uzman üye
2 Haz 2013
1,362
0
yok beyler yaklaşık 2 aydır full araştırıyorum çok zevk alıyorum ama böyle ts gibi yada skype gibi bi ortamda grup kurarak çok zevkli bir şekilde hem takılırız sohbetimizi eder birbirimizi tanır hemde türkün adını yükseklere taşırız koskoca TÜRK HACK TEAM yapmasında kim yapsın Pazarcılar Net Hack Mi yapsın :D Bi de red hacke baş kaldırıyoruz güzel bi grup oluşturursak başkanlarda gelir arada bi büyüklerimizlede tanışırız güzel olur yanine zararı var çok korkuyosanuz ifşa olmaktan skype nick değiştirirn gelin mesela örnek veriyorum

Ned Hack'ın neresini sevmiyorsun ?(N=R herhalde ?) Gezi parkı olaylarına destek çıktıkları için mi ? Yolsuzluklara karşı direndikleri için mi ?
Ve ya ben yanlış anladım ?
Destek istiyorsan taraflı olma dostum,bu forumda RedHack'ı sevenlerde var,sevmeyenlerde var,ama sevenlerden biri sana çok yardımcı olabilirdi.

Son düzenleme:

Bait

Üye
31 Eki 2013
120
0
Mersin,TR
Ned Hack'ın neresini sevmiyorsun ?(N=R herhalde ?) Gezi parkı olaylarına destek çıktıkları için mi ? Yolsuzluklara karşı direndikleri için mi ?
Ve ya ben yanlış anladım ?
Destek istiyorsan taraflı olma dostum,bu forumda RedHack'ı sevenlerde var,sevmeyenlerde var,ama sevenlerden biri sana çok yardımcı olabilirdi.

Tamam red hacki sevmiyo değilim ama yani rakip bir gurup sonuçta bizden iyiler çünkü adamlar grup halinde çalışıyor biz kendi kendimize takılıyoruz grubumuz olsun diyorum grup kuralım beraber çalışalım diyorum taraf falan tuttuğum yok yani yanlış anlama adamlar bizden daha güçlüler

ShooterLens

Uzman üye
2 Haz 2013
1,362
0
Tamam red hacki sevmiyo değilim ama yani rakip bir gurup sonuçta bizden iyiler çünkü adamlar grup halinde çalışıyor biz kendi kendimize takılıyoruz grubumuz olsun diyorum grup kuralım beraber çalışalım diyorum taraf falan tuttuğum yok yani yanlış anlama adamlar bizden daha güçlüler

O zaman kusruma bakma yanlış anlamışım :)
Yardım gerekirse özel mesaj at,elimden geldiği kadar yardım etmeye çalışırım.

Bait

Üye
31 Eki 2013
120
0
Mersin,TR
Çok sağolun beyler sizi o kadar çok seviyorum ki kendimi gay gibi hissetdim bi an :D ahahahah :DAS:DA:S

Neyse Skype ID: S1lver1999

Ekleyin beyler lütfen çok güzel olur böyle birşey yaparsak yaşım 15 yaşı sıkıntı etmeyenler gelsin yanıma lütfen ben size ayak uydururum akıl yaşta değil baştadır bana gelipde abilik taslıycaksanız orda anlaşaayabiliriz ben zaten saygımda tereddüt eden bi insan değilimdir... :)

AlparslaNN

Uzman üye
29 Eyl 2012
1,143
0
Türkiye
yok beyler yaklaşık 2 aydır full araştırıyorum çok zevk alıyorum ama böyle ts gibi yada skype gibi bi ortamda grup kurarak çok zevkli bir şekilde hem takılırız sohbetimizi eder birbirimizi tanır hemde türkün adını yükseklere taşırız koskoca TÜRK HACK TEAM yapmasında kim yapsın Pazarcılar Net Hack Mi yapsın :D güzel bi grup oluşturursak başkanlarda gelir arada bi büyüklerimizlede tanışırız güzel olur yanine zararı var çok korkuyosanuz ifşa olmaktan skype nick değiştirirn gelin mesela örnek veriyorum

Sorması ayıp, gizlilik nerde kaldı adam resmen dicek yarın su su yerde toplanalım iki bardak çay içelim :))

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.