Kendimi inanilmaz yanliz ve bunalimda hissediyorum

deronn

Uzman üye
6 Şub 2023
1,085
8
547
Onun kalbi
Bazenleri birino sevmek istersin ama yanlış kişiyi seversin çok yaşadım be usta tipimiz yok diye sevilmiyoruz bunu biliyorum.
hocam doğru kişiyi buldum sandım kızın 3 sevgilisi varmış benide flört ü yapacam diye uğraşıyordu bende ufaktan gönül vermeye başlamıştım.
ama allah kurtardı şimdi daha iyisine sahibim

MyParisa

Üye
31 Mar 2023
79
38
hocam doğru kişiyi buldum sandım kızın 3 sevgilisi varmış benide flört ü yapacam diye uğraşıyordu bende ufaktan gönül vermeye başlamıştım.
ama allah kurtardı şimdi daha iyisine sahibim
Valla ben cok fazla kizla takildik, hepsi gunun sonunda kendi menfati pesinde kosuyor bence.

MyParisa

Üye
31 Mar 2023
79
38
Kızı falan boş ver. Git gez, dolaş. Bir kaç arkadaşını al yanına. Değişik değişik aktiviteler yap.
Diğer türlü hayatın zevki çıkmıyor.
Denedim onalari bende ise yaramiyor yaa, cok igrenc bir durumdayim, sanki hicbirsey ilgimi cekmiyor gibi.

'pump

Uzman üye
9 Ara 2022
1,436
22
3,133
Ağ Kablolarında Geziyor
Kendimi inanilmaz yanliz ve bunalimda hissediyorum ;( sadece bunu birilerine soylemek istedim.
Ders çalısayım diyorum 5dk sonra sıkılıyorum.
Oyuna gireyim o zaman diyorum hiç keyif almıyorum 20 dk sürmeden çıkıyorum.
Sosyal medya'ya gireyim diyorum 0 dm var.
Keşfete gireyim diyorum 10 videodan ,7 tanesi saçma sapan videolar.
Ha birde aile ve sınav stresleri baskılarıda var tabi.
Şizofreni olmama 👌🏻 bu kadar kaldı.
Ne gibu kardeş

17 Ocak 2023
195
67
Ders çalısayım diyorum 5dk sonra sıkılıyorum.
Oyuna gireyim o zaman diyorum hiç keyif almıyorum 20 dk sürmeden çıkıyorum.
Sosyal medya'ya gireyim diyorum 0 dm var.
Keşfete gireyim diyorum 10 videodan ,7 tanesi saçma sapan videolar.
Ha birde aile ve sınav stresleri baskılarıda var tabi.
Şizofreni olmama 👌🏻 bu kadar kaldı.

Ne gibu kardeş
Bu benim hayatım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.