Kendımı nasıl koruyacagım

ZiqiZiqi

Üye
11 Ağu 2012
172
0
TR lokasyonlu serverlere bir şey yapmıyorsan gizlenmene de gerek yok.
Sorunu boş geçmiş olmayayım: socks5 kullanabilirsin. Tabii tam olarak gizlenmek istiyorsan bu yeterli değil.

Son düzenleme:

Rainshy

Uzman üye
10 Tem 2013
1,896
3
Merhaba, MOGOL NOYAN.
Hack yaparken gizlenme gereğini söyler misiniz?
Örn. Site hackleyeceğim. Eğer Türkiye sınırları içerisinde ve uzantı olarak herhangi bir site hackleyecekseniz misyonumuza aykırı olur ve şikayet ederse şayet vpn hatta ne kullanırsanız dahi siber bulur elbet.
Ama yurtdışı bir site hackleyeceğiniz site de ise kullansanız veya kullanmasanız dahi hiç bir sorun olmaz.
Hackten kastınız nedir? Neden gizlenmek istiyorsunuz deep Web için ise Tor Browser önerebilirim.
İyi forumlar

tulpar1071

Üye
30 Haz 2018
216
0
Türkistan
Merhaba, MOGOL NOYAN.
Hack yaparken gizlenme gereğini söyler misiniz?
Örn. Site hackleyeceğim. Eğer Türkiye sınırları içerisinde ve uzantı olarak herhangi bir site hackleyecekseniz misyonumuza aykırı olur ve şikayet ederse şayet vpn hatta ne kullanırsanız dahi siber bulur elbet.
Ama yurtdışı bir site hackleyeceğiniz site de ise kullansanız veya kullanmasanız dahi hiç bir sorun olmaz.
Hackten kastınız nedir? Neden gizlenmek istiyorsunuz deep Web için ise Tor Browser önerebilirim.
İyi forumlar
Yabancılar sonuçta diye geçmeyin. 487K Yabancı İnstagram hesap hackledik.
Başkonsolosluğa şikayet etti. Tabii ciddiye almadık sonra haberlere felan çıktı. s..e s..ke verdik hesabı. :) Bence site hackleme zaman kaybı. Yüzlerce siteye girdim zaman kaybı şuan illegal ama legal halde çalışıyorum hem para hem de hack güzel oluyor.

31 Ara 2018
72
0
1.Yöntem=) NordVpn Log Tutmaz Çünkü Yabancı Ülkeler Log Vermez Çünkü Adamların İşi gücü yok sizi mi ihbar etcek

2.Yöntem=) T Mac İle Mac Adresini Değiştirebilirsiniz Sınırsız

3.Yöntem=) Windows Log Kayıtlarını Burdan Temizleyebilirsin
Link =) https://loganalizi.com/windows-event-log-kayitlari/

4.Yöntem= Vds yada Server Ama Yabancı Yerlerden Al Çünkü Türk Lakasyonlu alırsan Adam Tespit eder seni şikayet edebilir yani ondan dolayı yabancı sunucular tavsiyem

ONUR ALP YILMAZ

Yeni üye
15 Ocak 2019
15
1
Kendini hiçbir şekilde %100 gizleyemezsin bu mümkün değil ülkene ve ülkenin bireylerine zarar vermediğin sürece zaten uğraşmazlar çok büyük bi hack faaliyeti gerçekleştirmezsen :)

Qwx

Kıdemli Üye
30 Nis 2012
2,728
13
Merhaba,
Gizlenmek adına 4nonimizer adlı aracı kullanabilirsiniz. Fakat Türk site/kurum gibi bir saldırı yapacaksanız bir suç duyurusunda siber suçlar peşinize düşecektir.

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
1.Yöntem=) NordVpn Log Tutmaz Çünkü Yabancı Ülkeler Log Vermez Çünkü Adamların İşi gücü yok sizi mi ihbar etcek

2.Yöntem=) T Mac İle Mac Adresini Değiştirebilirsiniz Sınırsız

3.Yöntem=) Windows Log Kayıtlarını Burdan Temizleyebilirsin
Link =) https://loganalizi.com/windows-event-log-kayitlari/

4.Yöntem= Vds yada Server Ama Yabancı Yerlerden Al Çünkü Türk Lakasyonlu alırsan Adam Tespit eder seni şikayet edebilir yani ondan dolayı yabancı sunucular tavsiyem

1. NordVPN log tutmaz. Neden? Panama diye bir ülkede. Servis sağlayıcıların log depolaması zorlanmıyor bu ülkede. Süpermiş. Hadi bir de "privacy policy"sine bakalım;

Under no circumstances, NordVPN is liable for the consequences of your unlawful activities, your willful and negligent activities violating applicable laws or third party rights, as well as any circumstances, which may not have been reasonably controlled or foreseen.

Yani diyor ki; kardeş yasadışı iş yaparsan, başka insanların haklarını veyahutta 3. partilerin yasalarını ihlal edersen veya kontrol edilemeyen ve öngörülemeyen benzeri durumlarda bizim liability kalkar, o zaman sana verdiğimiz bütün sözler uçar gider....

Yani sen suç işledin mi öyle bir hızlı verir ki senin bilgilerini, şaşarsın. Bu madde olmayan bir VPN de yoktur. Uluslararası bir dava açıldığında ne diyecek? "Evet saldırı benim sunucumdan geldi ama müşterimi koruyorum, cezayı bana kesin" mi diyecek? Çok beklersiniz.

2. MAC adresini windows'tan elle de değiştirirsin. O dert değil.

Ama sor bakalım, "benim MAC adresimi kim görüyor" diye.. Network protokollerini çalışmış, dersini görmüş veya merak edip okumuş her adam size der ki "sadece ve sadece ağda direkt iletişim kurduğun araçlar"..

Senin MAC adresini sadece senin modemin görür. Gidip www.osman.com'a saldırırken MAC adresinden haberdar olmazlar. MAC fiziksel adrestir, fiziksel bağlantı katmanında kullanılır.

3. Haa windows log kayıtlarını değiştirince, aniden saldırdığın sunucu "bak o da bilgisayar ben de, ırkdaşımı yalancı çıkarmayayım" diye kendi loglarını düzeltir değil mi? Hem onlar event log yahu! Servis kurduğunda, bir donanım driver'ı kurulduğunda, hard disk kontrolü yaptığında vs. tutulur o loglar. İnternetle zerre alakası yoktur ki.

4. Hee yabancı yerden VDS alırsan sana "afferim güzel yapmışsın" diye madalya takar değil mi? En iyi ihtimal sözleşmen iptal olur, paranı da geri vermezler kös kös oturursun.

Ya ben bıktım bu şehir efsanelerinden yaa..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.