[ Kendini Imha Eden E-Posta Yapin ] / / Bomba Konu / /

iTwe4kz

Uzman üye
3 Eki 2015
1,029
0
Tarayıcı da öyle açılır da, mail uygulamasında nasıl açılır merak ettim sadece, denemeye üşeniyorum lazım değil şuan (¬_¬)

Benide Merak Ettirdin Simdi :) Bende Mobildeyim Ama Tarayıcıda Kutucuk Cıkıyor Benim Tahminimin Telefonda Pop-up cıkması Telefonun Markasına Göre Degisiklik Gösterir,

Tesekkur Ederim Kardesim,

Güncel'

Yararlı konu sSagol

Eyvallah Kardesim,

Yararlı elinize sağlık

Eyvallah Dostum,

Moderatör tarafında düzenlendi:

SAVRANLI

Üye
20 May 2016
144
0
beyler deep web e yeni katıldım ama saglam link bulamıyorm bana biri yardım edebilirmi...

iTwe4kz

Uzman üye
3 Eki 2015
1,029
0
Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.