Kendinize İyi Bakın Dostlar :)

F e d a i

Uzman üye
28 Şub 2013
1,123
0
Bilinmez
Değerli arkadaşlarım kimi zaman yardım ettiniz kimi zamanda ben sizlere yardım etmişimdir herneyse iyi vakit geçirdiğimi belirtmek istiyorum sayın modlarım sizlerinde kalpleri birer pırlanta olduğunda hiç şüphem yok ama ben artık burada olmıyacağım bırakıyorum kendize iyi bakın hakkınızı helal edin ben hakkımı sonuna kadar helal ediyorum helal olsun neden gidiyorsun diyenlerinizede cevap olarak hem biraz daha olgunlaşmak için hemde hayatımı daha sağlıklı yaşayabilmem açısından neredeyse bütün üyeliklerimi kapattım sosyal paylaşım siteleri vs. benzeri yerlerde ne zaman geri dönersin cevabınıza da karşılık olarak belki 1-2-3 sene sonra geri gelebilirim Allaha Emanet Olun dostlar :)

BeoWulf007

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
2,762
507
24
Praise The Fool
Anlamıyorum Boyle Şeyleri Sorunun Olur Yardım Merkezine Konu Acarsın Canın Sıkılır Gİrersin Foruma Yeni Şeyler Bakarsın Ogrenirsin Yani Forumu Bırakıyorum Demek Saçma Geliyor Bana :)

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2
Görüşürüz, Hayatinda Başarilar Dilerim Fakat Arkadaşinda Dediği gibi Birakmak nedir ya ? Sonuçta burasi forum ha suan günde 1 saat bu foruma bakiyorsan ayda 1 saat bakarsin yada bakmazsin da birakma nedir ben onu çözemedim :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.