kesinlikle gir içeri bak

CengisKhan

Katılımcı Üye
27 Haz 2015
329
0
Cümleten Selamun Aleyküm ; arkadaşlar konuşmamda hata varsa söyleyin gerekirse konuyu şikayet edin..

Abi son 1 aydır çok üye kayıt oldu sayfaya dikkat ediyorum ancak yarısından çoğuda bilgi amaçlı öğrenmek ve öğretmek amaçlı değil post kasmak rütbe atlamak için çabalıyor..
1 konu açılıyor 100 yorum 200 yorum bakıyorum hepsi yeni elemanlar; ha şimdi diyeceksinizki sende yeni gelmişsin falan ama benim farkım var yani amacım post kasmak olsaydı bir çok şahıslar gibi 1 ay içinde yarbaylığa çıkardım ; yemin olsun sırf bu sayfa için bu arkadaşlık kardeşli ortamı için paylaşımlar için acaba ne öğrenebilirim diye sabah 7-8 de yatar oldum .. kanıt isteyenler araştırıp bulabilirler ama son 1 aydır gerçekten çok tadı kaçtı sayfanın o işe yaramaz insanların yüzünden ; paylaşım yapılıyor adam hemen eleştiriyor yada daha farklı neyse özet olarak :

YETKİLİ AĞABEYLERİMDEN RİCAMDIR ; MÜMKÜNSE BU ŞEKİLDE DAVRANAN ARKADAŞLARI TESPİT EDİP FORUMDIŞI EDİN LÜTFEN ..

enesaga2

Üye
1 Ocak 2015
193
0
İstanbul
Artık reklam sıtesı gıbı bişey oldu her 10 konudan biri internetten para kazanma gibi şeylerle dolgu bılgı yok top 15 e felan bakıyorum hep aynı konular , aynı konuyu tekrar tekrar acıyorlar , genellıkle ben cevrim dısı takılıyorum işime yarayanları okuyup gecıyorum beğendıysem ve kullanırsam tesekkurumu atar cıkarım boş boş yoruma gerek yok yani sana katılıyorum +1

catanaccio

Üye
19 Eyl 2015
108
0
Bileceksin?
Aralarında yeni olup daha sonra bu forumdan uzaklaştırılmaları gerçekten öğrenmek isteyen kişilere engel olabilir. Evet haklısın çok fazla var bende görüyorum bende yeni üye oldum bence bu arkadaşları uzaklaştırma değil, üye girişinde biraz seçici olunmalı benim fikrim bu yönde. Güzel konuya değinmişsin teşekkürler.

J700

Adanmış Üye
20 Ocak 2011
6,905
11
alanya
yarbay olunca ne oluyo ben anlamış değilim neden hevesleniyolarki al ben yarbayımda ne oluyor sizden ne farkım var sanki askeriye burası size emir veriyorum

Son düzenleme:

CengisKhan

Katılımcı Üye
27 Haz 2015
329
0
Aralarında yeni olup daha sonra bu forumdan uzaklaştırılmaları gerçekten öğrenmek isteyen kişilere engel olabilir. Evet haklısın çok fazla var bende görüyorum bende yeni üye oldum bence bu arkadaşları uzaklaştırma değil, üye girişinde biraz seçici olunmalı benim fikrim bu yönde. Güzel konuya değinmişsin teşekkürler.

reis şimdi hepsinide demedim yanlış anlama yani o şekilde davranan şahısları kastettim ;) eyvallah bu arada

CengisKhan

Katılımcı Üye
27 Haz 2015
329
0
yarbay olunca ne oluyo ben anlamış değilim neden hevesleniyolarki al ben yarbayımda ne oluyor sizden ne farkım var sanki askeriye burası size emir veriyorum

Kardeşim onu anlamıyorlar işte bi fark olduğunu zannediyorlar ; amaçları ne biliyonmu dışarıdan bi arkadaşına diyecekki bak ben Türkiye'nin global hack grubunun ve takipçilerinin içinde bulunduğu forumda üst yetklililerdenim diyecek hava atmaya çalışacak

H4CK TFN

Katılımcı Üye
30 May 2013
384
0
kardeşim üzgünüm ama seninle aynı düşüncede değilim.İnsanların hayatına karışma gibi bi lüksün olamaz.
" HER KOYUN KENDİ BACAĞINDAN ASILIR."

Sevgilerim & Saygılarımla.
- MR ADALET.

escuper

Katılımcı Üye
16 Tem 2013
606
0
unknown
Bunun önüne geçmek için üyeliği kapatıp davetiyeli sisteme geçmeleri lazım.. iyice oyun parkına çevirdiler siteyi .. hak veriyorum sana

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2
Konu başlığı yanlış, konu yanlis yerde. Hımm yazdiklarina baktığımızda yeni uye olup da yanlis yapanları uzaklastiralim, üye seçimini daha dikkatli yapalim mi diyordunuz ? O dedikleriniz yetkililerce olmaz. Sadece onlar yaparsa yetisemezler. Şu ihbar butonunu kac kişi kullaniyor ? Konuya ihbar// yazanlardan bahsetmiyorum. Yada kaç tane ihbariniz var? Kaç tane öğretici konu açtınız... Ilk önce kendimiz örnek olmalıyız ki başkalarını da bu davranışa davet edelim demi...

CengisKhan

Katılımcı Üye
27 Haz 2015
329
0
kardeşim üzgünüm ama seninle aynı düşüncede değilim.İnsanların hayatına karışma gibi bi lüksün olamaz.
" HER KOYUN KENDİ BACAĞINDAN ASILIR."

Sevgilerim & Saygılarımla.
- MR ADALET.

Yaptıklarına karışmıyorum lakin yaptıkları benim zararıma işliyorsa karışırım ;) Düşüncene Saygı duyarım Reis Sorun Değil Eyvallah :)

escuper

Katılımcı Üye
16 Tem 2013
606
0
unknown
Konu başlığı yanlış, konu yanlis yerde. Hımm yazdiklarina baktığımızda yeni uye olup da yanlis yapanları uzaklastiralim, üye seçimini daha dikkatli yapalim mi diyordunuz ? O dedikleriniz yetkililerce olmaz. Sadece onlar yaparsa yetisemezler. Şu ihbar butonunu kac kişi kullaniyor ? Konuya ihbar// yazanlardan bahsetmiyorum. Yada kaç tane ihbariniz var? Kaç tane öğretici konu açtınız... Ilk önce kendimiz örnek olmalıyız ki başkalarını da bu davranışa davet edelim demi...

Konu ihbar etmek bir çözüm değil.. Ben çok saçma sapan konu ihbar ettim ne oldu peki ? konu silindi.. şahıs ise tekrardan saçma sapan konular ve saçma sapan yorumlar yapılması için uğurlandı.. yani senin bu bahsettiklerinle olacak iş değil bunlar

CengisKhan

Katılımcı Üye
27 Haz 2015
329
0

Reis Dediklerinde haklısın bak özellikle ihbar konusunda ; öğretici konusuna gelincede bak mesela önceden bi iki konu açtım prof geçmişime bakabilirsin; DESTEK yok anlatabiliyor muyum , bi iki tane bebe geliyor aynı konuları anlatıyor , en basit örneği kardeşime söyleyeyim > LİNK KISALTMA İLE PARA KAZANMA :D değil m Allah'ın her mübarek günü aynı konu açılıyor herkes ona destek veriyor e şimdi paylaşılan konuların iyisine kötüsüne destek verilirse olmaz haksızmıyım , e şimdi öyle olunca konu paylaşma isteği kalmıyor insanda anlatabildim mi kardeşim benim ? :) dediklerinde kesinlikle haklısn ama banada hak ver gözünü seveyim

HiLa

Katılımcı Üye
10 Eyl 2015
260
0
Ankara
buyur burdan yak !! tamam kardeş haklısın
haklıyım tabiki senin yaptığın şey yanlış ve bunu istesende istemesen de öğreneceksin.İnsanları eleştirmeden önce kendine bak küçük çocuk gibi haraket edip bu bunu yaptı şu şöyle konu açıyor diye sızlanacağına ilk önce kendine çeki düzen verip sonradan insanları eleştir.konuyu ihbar edip geçmeyi bende biliyorum önemli olan senin hatanı görüp diğer açacağın postlarda dikkat etmen

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.