Keyloger

6 Nis 2013
193
0
Iğdır
Arkadaşlar ben daha yeniyim bir özel durumum var ve bi keyloger yapmak istiyorum facebook arkadaşıma bir link atarak o bu linke tıkladığında ben keyloger devreye girsin ve onun bilgisayarına sinsin benim e postaya gelsin yazdıkları yada güzel gelişmiş resimli keylogerler varsa yardımcı olurmusunuz daha yeniyim konu hakkında bilgim yok lütfen bilen varsa konu altında yardım edebilirmi

strkaos

Kıdemli Üye
30 Mar 2013
2,916
0
C:\Windows\
kardeşim öncelikle programlama dili öğrenip basit keyloger mantığını çözmen gerekiyor.

daha sonra ise programlama dilini geliştirererek yaptığın keloggera yeni özellikler ekleyebilirsin

şimdi hangi programlama dili deyince;

ben vb.net derim çünkü diğer diller biraz karışık; c++ ağır dil , c# ise netframevork olmadan log almaz gibi.

netten araştırma yaparak vb.net dilini öğrenebilirsiniz

strkaos

Kıdemli Üye
30 Mar 2013
2,916
0
C:\Windows\

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.