keylogger ile ilgili yardım

hypognathus

Yeni üye
27 Nis 2014
35
0
arkadaşlar roc logger ile server oluşturdum bu serveri de hakops binder aracılığıyla bir fotoğrafla birleştirdim.
sorum şu;
-bunu karşı tarafa facebook mesajı olarak göndermem mümkün mü?
-gmail ile göndermeye çalıştığımda gmail bu dosyayı virüs olarak algıladı ve göndermeye izin vermedi bu nasıl çözülür?
-bu dosyayı karşı tarafa yolladığım zaman karşı tarafın antisi bunu yakalayabilir mi ?

yardımcı olursanız sevinirim.normalde hiç anlamam bu işlerden de 2-3 gündür meraktan kurcalayıp kendimce bişeyler yapmaya çalıştım ama ne kadar doğru ne kadar yanlış pek bilmiyorum açıkçası.
şimdiden teşekkürler:)

hypognathus

Yeni üye
27 Nis 2014
35
0
Revalation Keylogger kullan en temizinden çok rahat ben mesela onunla baya bi kurban topladım :D
dostum revalation ile jpg formatında hulyaavsar isimli bir server oluşturdum.şimdi ben bunu karşı tarafa ne şekil yollasam acaba.yani bundan sonraki aşamada ne yapsam doğru olur.
hakops binder kullanarak bir fotoğrafla birleştirmem mi gerekiyor?
antiden kaçırmak için fudlama diye birşey söylüyorlar.fudlama dediğimiz serveri bir resim mp3 vs ile birleştirmek anlamına mı geliyor yoksa fudlama başka bir işlem midir?
(çok konuşuyorum dimi):D

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
dostum revalation ile jpg formatında hulyaavsar isimli bir server oluşturdum.şimdi ben bunu karşı tarafa ne şekil yollasam acaba.yani bundan sonraki aşamada ne yapsam doğru olur.
hakops binder kullanarak bir fotoğrafla birleştirmem mi gerekiyor?
antiden kaçırmak için fudlama diye birşey söylüyorlar.fudlama dediğimiz serveri bir resim mp3 vs ile birleştirmek anlamına mı geliyor yoksa fudlama başka bir işlem midir?
(çok konuşuyorum dimi):D

:) Dostum eğer karşı tarafın antivirüsü yoksa (ki vardır) fudlamadan gönderebilirsin.

Sana tavsiyem:
Rar içine alıp gönderirsen antivirüsün bulma ihtimali azalacaktır.Ayrıca antivirüsün hiç bulmamasını istiyorsan şöyle bir yöntem deneyebilirsin iki sene önce görmüştüm:
BBScramper isimli program ile keylogger'ı taratın.Daha sonra size vereceği kodu bir jpg dosyasına kaydedin.Bu şekilde jpg formatında bir keylogger oluşturdunuz.

Ben böyle birkaç kez denedim ancak bu sefer de eksik harf oluyordu loglarda.

Bence en iyisi sen karşı tarafa de ki:
Bu programı Güvenli modda açmalısın antivirüsler virüslü diyebilir ancak program bilmembişey olduğu için virüslü çıkıyor.

Yukarıdaki ile ben 15 kişiyi kandırdım ;)

hypognathus

Yeni üye
27 Nis 2014
35
0
:) Dostum eğer karşı tarafın antivirüsü yoksa (ki vardır) fudlamadan gönderebilirsin.

Sana tavsiyem:
Rar içine alıp gönderirsen antivirüsün bulma ihtimali azalacaktır.Ayrıca antivirüsün hiç bulmamasını istiyorsan şöyle bir yöntem deneyebilirsin iki sene önce görmüştüm:
BBScramper isimli program ile keylogger'ı taratın.Daha sonra size vereceği kodu bir jpg dosyasına kaydedin.Bu şekilde jpg formatında bir keylogger oluşturdunuz.

Ben böyle birkaç kez denedim ancak bu sefer de eksik harf oluyordu loglarda.

Bence en iyisi sen karşı tarafa de ki:
Bu programı Güvenli modda açmalısın antivirüsler virüslü diyebilir ancak program bilmembişey olduğu için virüslü çıkıyor.

Yukarıdaki ile ben 15 kişiyi kandırdım ;)
hmm yani diyosun ki sosyal mühendislik:D
bakalım üstünde biraz çalışayım.eyv saolasın:)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.