Keylogger jpg atma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erdem546

Yeni üye
3 Ağu 2012
23
0
Beyler araştırdım ama bulamadım keylogger jpg veya txt ile nası birleştirebilirim önerdiğiniz kullanımı basit proğramlar varmı :confused:

erdem546

Yeni üye
3 Ağu 2012
23
0
birde kurarken ardamax keyloggerı disable windows uac secenegı var etkinleştirmem gerekiyormu bunu yeniyim bu işlerde beyler :/

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
1
42
ardamaxta oyle bırsey soz konusu degıl kurulumdan sonra saatın orda dırek ıkonu belırırı ordan serıali gırersın ve uzaktan kurulum deyıp serverı olusturursun dısable demek pasıf et demektır aynı zamanda

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
1
42
Yukarda kı lınk kırık sanırım daha onceden bakmıstım ama sen gene bır bak kardeşim generalın verdıgı lınke

TCByİnTiK@m33

Uzman üye
17 Haz 2010
1,495
0
mersin
serveri fotoğrafla binderle ondan sonra server iconu nu jpg iconuna ayarla tamam dır.
Multi Binder/Joiner Elite Banker v1.0 <<bu isimli binder vardı süper ama link varmı bilmiyorum antiler filan öter ama istediğini yapar serverla fotoyu birleştirir onada jpg iconu verebilrsin

erdem546

Yeni üye
3 Ağu 2012
23
0
Umarım halleder eskı versıyonlar hep ardamaxta latest versıyon dıye hata vermıstı umarım çözer

Dediğin gibi oldu kardeşim 2-3 yerden indirdim dediğin hatayı verdik şuan ardamax 3.8.9.1 versiyonunu kullanıyorum ama bilgileri jpg olarak atıyor mesela adam metin2 oynuyor resmini gönderiyor klavyeden bastıgı tuşları göndermiyor explorerdan bişey yazarsa onları gönderiyor ben metin2 ye yazdıgı şeyleride görmek istyiorum .S

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
1
42
Dediğin gibi oldu kardeşim 2-3 yerden indirdim dediğin hatayı verdik şuan ardamax 3.8.9.1 versiyonunu kullanıyorum ama bilgileri jpg olarak atıyor mesela adam metin2 oynuyor resmini gönderiyor klavyeden bastıgı tuşları göndermiyor explorerdan bişey yazarsa onları gönderiyor ben metin2 ye yazdıgı şeyleride görmek istyiorum .S

Evet anladım rat kullanmanı onerebılırım ozaman kardeşim canlı canlı alırsın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.