Keylogger la alakalı 4gb :)

seker156

Üye
22 Eki 2011
185
0
http://i.hizliresim.com/PkpLVv.png
Beyler ilk defa dedim bi keylogger bakayım. Aquates keylogger la bişiler yaptım sonra oluştur dedim bana 4gb lık bi dosya oluşturdu :(. 4gb olması normal midir ? Bana biraz fazla gibi geldi.
Bi sorun mu var acaba burda :D . Şimdi baya bi şaşırdım yani.
Aquates de 600 kb lık bişi oluşturuldu diyo burda 4gb.

AgainstTR

Üye
13 Şub 2016
114
0
http://i.hizliresim.com/PkpLVv.png
Beyler ilk defa dedim bi keylogger bakayım. Aquates keylogger la bişiler yaptım sonra oluştur dedim bana 4gb lık bi dosya oluşturdu :(. 4gb olması normal midir ? Bana biraz fazla gibi geldi.
Bi sorun mu var acaba burda :D . Şimdi baya bi şaşırdım yani.

dedigin keyloggerı kullanmadım ama keyloggerlar tarayıcıları silip yerine benzerini ama loglarını vs. tutan bir tarayıcı koyabilirler.

seker156

Üye
22 Eki 2011
185
0
dedigin keyloggerı kullanmadım ama keyloggerlar tarayıcıları silip yerine benzerini ama loglarını vs. tutan bir tarayıcı koyabilirler.

Yok öyle demiyom zaten ben chrome kullanmıyom kendim yaptım demin zaten 2 dk da yapılıyor. Ancak konu anlatımında yaklaşık 600kb olarak çıkan dosya bende 4 gb olarak çıktı ondan bir şaşırdım.

Ghostunex

Uzman üye
31 Eki 2015
1,158
0
Hakops Keylogger veya Hakops Rat kullan çok daha rahat çok daha içerikli dosya boyutu 500Kb kadar oluyor. İkonunu değiştirebiliyor ve başka bir dosya ile birleştirip gönderebiliyorsun da.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.