Keylogger mi yedim?

Strab1m

Yeni üye
1 May 2023
15
1
Sanırım Keyylogger yedim nasıl kurtulurum format atmadan kaldırmak için hangi ücretsiz programı önerirsiniz.

Olaylardan Sonra google bu şekilde oldu alakası var mı bilmiyorum

image.png

Merhaba

keylogger kısaca kurbanın bastığı her tuşu kaydeden kötü amaçlı bir yazılımdır. Yani bu görselle hiçbir alakası olamaz.

İlk olarak sormam gereken keylogger yedim düşüncesine nereden kapıldın. İkincisi keyloggerdan ziyade RAT yemiş olursun. Eğer rat yemişsen mecburen format atman gerekiyor. indirdiğin şeyleri silmek asla çözüm olmaz çünkü migrate yani göç dediğimiz işlemler var. Sen indirdiğin şeyi silsen bile rat yine cihazında bulunur fakat farklı bir yere taşınmış olur.

Eğer böyle bir şey olmuşsa yani rat yemişsen, tavsiyem hemen hiç vakit kaybetmeden cihazını formatlamandır.

Strab1m

Yeni üye
1 May 2023
15
1
Merhaba

keylogger kısaca kurbanın bastığı her tuşu kaydeden kötü amaçlı bir yazılımdır. Yani bu görselle hiçbir alakası olamaz.

İlk olarak sormam gereken keylogger yedim düşüncesine nereden kapıldın. İkincisi keyloggerdan ziyade RAT yemiş olursun. Eğer rat yemişsen mecburen format atman gerekiyor. indirdiğin şeyleri silmek asla çözüm olmaz çünkü migrate yani göç dediğimiz işlemler var. Sen indirdiğin şeyi silsen bile rat yine cihazında bulunur fakat farklı bir yere taşınmış olur.

Eğer böyle bir şey olmuşsa yani rat yemişsen, tavsiyem hemen hiç vakit kaybetmeden cihazını formatlamandı

D diskinden ziyade C diski için bilgisayarı sıfırladım inşallah olmuştur windows defender sıkıntının c diskinde olduğunu gösteriyordu ayrıyetten bir şey daha sormak istiyorum c diski yenilendiktnen sonra içinde hiçbir şey yüklü değilken aşırı dolu gösteriyor Toplam 232 GB c dosyasının 98GB si boş. Eğer bu sorun direkt format atmak ile çözümlenirse sıfırlamıştım uygulamaları tekrardan indirmem

D diskinden ziyade C diski için bilgisayarı sıfırladım inşallah olmuştur windows defender sıkıntının c diskinde olduğunu gösteriyordu ayrıyetten bir şey daha sormak istiyorum c diski yenilendiktnen sonra içinde hiçbir şey yüklü değilken aşırı dolu gösteriyor Toplam 232 GB c dosyasının 98GB si boş. Eğer bu sorun direkt format atmak ile çözümlenirse sıfırlamıştım uygulamaları tekrardan indirmem
Benim tavsiyem bilgisayarını full formatlamandır :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.