keylogger nasıl yedirilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yalzheimery

Yeni üye
8 Ağu 2012
29
0
Arkadaşlar tanıdığım bir kişinin bilgisayarına keylogger nasıl atabilirim yani sosyal mühendisliği çok rahat kullanabileceğim birine

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
1
42
Keyloggerı bırleştır resım mp3 yada set upla bırleştırdıgın dosyaya gorede bır sosyal muhendıslık kur gerısı gelır zaten:D

10 Kas 2011
198
0
kaf Dağı nın
hay sizin....yardım bölümüne taşıyalım arkadaşım, nerde bu moderatör yok en son 2hafta önce online olmuş şimdiye yok birisi admine gitsin artık cepten yazıyorum attırmayın teli duvara:)(maksat şaka ama alınma arkadaşım böyle yapan çok)....

BaySakin

Kıdemli Üye
13 Tem 2012
3,395
1
mesela müzik mi seviyo bu kişi sevdiği bir müzik bul at serverı içine yükle nete ver link bak bu şarkı süper indir dinle de en basit bu

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
1
42
Yada resmle bırleştır ornegın kangal kopegı yada sıbırya kurdu olan bır resım keyloggerla bırleştır o resmı onada dekı bu yavru kopege su kadar ıstıyolar almayı dusunuyorum ne dersın de at resmı adama :D

yalzheimery

Yeni üye
8 Ağu 2012
29
0
Öncelikle kusura bakmayın arkadaşlar biraz yeniyim bundan kaynaklı nereye açacağımı tam kestiremedim ondan böyle oldu. Yardımlarınız için teşekkürler

xSLayer

Uzman üye
8 Tem 2012
1,156
0
Bursa
bana bak çocuk öncelikle ağzının lafını bil..
adam nassı gönderrim demiş bende örnek verdim.. bir öneriyle abazalığın ne alakası var..
Karşı taraf neye ilgi duyuyorsa o konuda yoğunlaşmak sm nin en önemli kuralıdır..
Adam karşıdaki kişinin nasıl biri olduğunu belirtmediği için bende normal olarak hemen her insanın ilgi duyduğu olayı örnek verdim..
ramazan ayına saygım var da senin gibiler yüzünden bazen istemediğim şeyler söylüyorum..
Şimdi derhal o saçma yorumunu düzelt, bir daha böyle bir terbiyesizlik yapma ve asabımı bozma !
Dogru Konusmusunuz Bınbasım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.