Keylogger Nedir? Keyloggerlar Hakkında Basit Bilgiler

deuspoeticus

Translator & Cybersecurity Hobbyist
25 Haz 2015
15
0
Merhaba arkadaşlarım,
Ben ismi eskiden Gyzem Productions olan ve şu anda da Creative Digital Arts olarak faaliyet gösteren Youtube kanalının sahibiyim. Oyun yapımı, programlama, bilgisayar güvenliği gibi konularda videolu eğitimler veriyorum. Yaklaşık 5 senedir bu Youtube kanalını sürdürüyorum. Özellikle oyun yapımı eğitimlerim çok fazla insan tarafından sevildi, izlendi ve bir çok farklı platformda paylaşıldı.

Şimdi paylaştığım videoda keylogger yazılımları hakkında basit bilgiler veriyorum. Bu bir kaç videoluk bir seri olacak ve seri sonunda izleyicilerim keylogger yazılımları ile ilgili çok fazla şey öğrenmiş olacaklar.

Videonun içeriği:
1. Keylogger nedir?
2. İyi bir keyloggerda olması gereken özellikler
3. İnternetten, benim seçtiğim üç tane kaliteli keylogger (içlerinde HAKOPS Keylogger da var.)

Videoyu izlemek için: https://www.youtube.com/watch?v=9yMk9pYwnqk

Dilerseniz buradan önceki videolarıma göz atmak için kanalımı ziyaret edebilirsiniz:
https://www.youtube.com/ommerable

HAKOPS'a tekrardan sevgiler :D
Görüşürüz.

Son düzenleme:

deuspoeticus

25 Haz 2015
15
0
teşekkür ederim arkadaşlar, bundan sonraki videolarda keyloggerları güvenlik açısından inceleyeceğim, bir tane keyloggerın nasıl kullanıldığını göstereceğim ve c# ile bir keyloggerın nasıl yazılacağını anlatacağım.

eğer önceki videolarımı bilmiyorsanız kanalıma bir göz atmanızı isterim. oyun yapımıyla ilgileniyorsanız güzel başlangıç videolarım var. kriptografiyle alakalı biraz kalitesi düşük ama çok güzel videolarım var. aynı zamanda biraz da grafik tasarım var.

MrAway

Üye
23 Nis 2015
54
0
Güzel bir anlatım olmuş sesin çok açık net ve anlaşılabilir durumda. Diyecek birşey yok, videolarının devamını bekliyoruz :)

deuspoeticus

25 Haz 2015
15
0
teşekkür ederim dostum. dediğim gibi 5 senedir bu işi yapıyorum. zamanla tecrübe kazandım ve kendimi geliştirdim. şu an 17 yaşındayım ve bu işe ilk başladığım zaman daha sesim bile kalınlaşmamıştı :D o videoları bir görsen...

yakın zamanda geliyor ikinci video :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.