Keylogger sorunu???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
12 Nis 2008
232
1
https://tik.lat/2A9hL

arkadaşlar bu keloggrı antivürsü kapatarak kuruyorum sonra antivürsü açıyorum yakalıyo izin ver diyorum silmiyo sonra yeniden başlatınca program siliniyo antivürüs yakalıyo silmemesi için napmallıyım yardım...

avast pro 60 günlük deneme sürümü

DreaMHunteR

Kıdemli Üye
27 Ağu 2009
3,131
0
Eskişehir
odessa yı kullanabılırsın adı aklıma elmedı ama galıba dreamhunter yazmıstı ona pm at ıstersen adını verır sana..

casus keylogger server client mantığı çalışmıyor.server üretmiyor.dolayısıyla crypteri kullanamaz...elimde keystroge recorder var antivirüsler zararlı yazılım olarak görmüyor dilersen ona bak buyur kendi uploadım

https://tik.lat/90mtq

(şimdi indir yazan yere basarak indirin .downloada değil =) )

mad44

Üye
14 Eki 2010
60
0
Kdky
casus 007 deneme sürümü 60 dk lık oturumu var zaten (60 dk lık virüs programını kapatabilirsin) eğer satın alırsan sorunun çözülür ama başka keylogger denemen daha faydalı olur.

DreaMHunteR

Kıdemli Üye
27 Ağu 2009
3,131
0
Eskişehir
casus keylogger server client mantığı çalışmıyor.server üretmiyor.dolayısıyla crypteri kullanamaz...elimde keystroge recorder var antivirüsler zararlı yazılım olarak görmüyor dilersen ona bak buyur kendi uploadım

kardeş antivürüsler zararlı yazılım olarak görmüyor diyorsun iyi güzel hoşta tehdit algılıyor nasıl olacak ;))

avira ve nod32 de sorun yok . kaspersky sürekli durum analizi yaptığı için onda bu sorun çıkabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.