Keylogger Vesaire Gibi Virüsleri Silmek

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,396
0
Evet Şimdi Size En Kısa Ve En Kolay Yöntemi Anlatıcağım %100 Siler Pcnize Öyle Virüs Bulaştığında Aman Allah'ım Hemen Format Atmalıyım Demenize Gerek Yok.

En Son İndirdiğiniz Dosyayı Yani Virüslü Olduğunu Düşündüğünüz Dosyayı Virüstotale Taratın Ve Orada Virüs Bulan Antivirüsü İndirin Kurun Taratın Otomatik Silinicek Zaten Virüs ^^

Basit Ve Sade Bir Konu Oldu Zaten Basit Ve Sade Bir Yöntem :trl
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.