Çözüldü Keylogger Yazılımı Yapımı Hk.

sertanzb

Yeni üye
21 May 2016
10
0
İstanbul
Arkadaşlar benim .tk uzantılı bir web sitem var bu siteye keylogger tarzı bir şey yükleyebilirmiyim biliyorum tuhaf geliyor ama böyle bir şey varmı varsa nasıl yapabilirim adamın sitede girdiği her tuşu görmek istiyorum.2 gündür uğraşıyorum forumlara bakıyorum ama bulamadım bu konu hakkında bilgi sahibi olan biri varsa bana 3 yaşında çocuğa anlatır gibi tane tane yavaş yavaş anlatırsa beni çok mutlu eder (arkadaşlar aradığım form buddy tarzı hesap vb çalmak için değil direkt her şeyi kaydedicek boşlukta bastığını kaydetmese bile yazı alanlarına girilen her şeyi kaydetmesi lazım yardımcı olanlara ve olacaklara şimdiden teşekkürler)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.