Keylogger Yedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
29 Kas 2011
106
0
Arkadaşlar keylogger yemiş bulunmaktayım. Nasıl kurtulabilirim? Lanet şey görev yöneticimide kilitledi.

Yardım edip etmeyen herkese teşekkürler. (Çözülmedi-)

SELCUKCETINER

Katılımcı Üye
1 Ara 2011
497
0
KONYA SELÇUKLU
Dostumilk önce Başlat/Çalıştır/msconfig Bunu yaz Ordan Başlangıca GEl ve Bütün işlemleri Devre dışı Bırak De Sonra pc nizi yeniden başlat

2.Bilgisayarım/C/windows/system e gelin ORdaki services.exe i sil

3.Sonra yine Calıştır/msconfig a gir Tekrar başlangıc bütün işlemleri Uygulaya tıkla Ve pc ni yeniden başlat Ve artık Keylogger dan kurtuldun!...dostum teşekkürü unutma
İstersen CTRL+ALT+DELETE ye gir işlemlere gel services.exe in yanına bak Yanında SYSTEM yazar

29 Kas 2011
106
0
1. İşlemi yaptım.
2. İşlemde Services.exe yoktu.
3. İşlemde Uyguladım fakat ilgi çeken bişey yoktu nod32 ve deepfrezee'den baska.
CTRL+ALT+DELETE olmuyor o lanet keylogger orayıda kapattı açılmıyor. :(

YARDIMLARIN İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜRLER. :)

saitkral12

Yeni üye
8 Eyl 2009
42
0
Hocam bazen temizledi sanıyorsun ama temizlemiyor. bazende sadece program varken pasif durumda kalıyor. bence direk format at windows 7 kullanıyorsan fakrika ayarlarına yükle 1 saat bile almıyor programları yükleme format falan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.