keylogger

disonans

Üye
3 Ocak 2011
65
0
Peki şöyle bişey var.Resme atıcam ben altında da server icon var.png yapmam gerekiyo sanırım.photoscapeden png yaptım görmedi aktif yapmayıp server icon yüklemesem olur mu?

disonans

Üye
3 Ocak 2011
65
0
Youtubeden izlediğim keyloggeri indirdim,kurdum.loglar gelmedi.
eslogger diye bi program kurdum mail şifremi yazdım deneme logları geldi.
Bu programda server oluştur diye bişey var,onu deyince server.exe bişey çıktı.yani 2. bi karşıya göndermem gerek bişey daha var.
Ben bunları bi resimde toplayıp karşı tarafa gönderemez miyim?

Bu işleri hiç anlamıyorum video sayesinde yaptım ben de cevaplarınız için teşekkür ederim ama bişey anlamadım!:D şu olayı da detaylı anlatacak biri varsa süper olur.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.