Keylogger

2 Tem 2016
100
0
HeroMaraş
Öncelikle bütün abilerimin ellerinden küçüklerimin gözlerinden öpüyorum bayramınız mübarek olsun..
keyloggerla ilgili bir sorum olacaktı ben keylogger işini hallediyorum fakat sadece bir resim dosyasının keylogger olmasını istiyorum ve bunu yapamıyorum bana herhangi bir sosyal medyadan veya burdan yardım edebilecek birileri yazarsa çok sevinirim..
teşekkürler

'AnTiM00N

Kıdemli Üye
19 Şub 2016
4,808
3
Revalation keylogger kullanıyorsanız binder özelliği mevcut, eğer server.exe diye bir yer varsa orayı
Dosyanizinİsmi.jpg
Dosyanizinİsmi.png
Uzantılarını yapabilirsiniz :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.