Keylogger

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

by.hackertr

Katılımcı Üye
13 Ağu 2010
455
0
ÖnceLikle Merhaba ;

ArkadaşLar benim sorunum hatta sorum keylooger hakkında .

ŞöyLe özeLLikLerde Keylogger vericek varmı?

1-Keyloogerı ındırınce Pc Zarar Gormucek (Sanırım Zaten Gormuyor :D )
2-Servere oLuşturucam karşıya atıcam adam sıfrelerı gırıs yaptıgı an gelıcek
3-Serverı taratınca vırus buLamıcak attığım adam .
4-Bide Olsada oLmasada oLur ki bu exe yı müzik haLine getirmek..

SAÇMA SORULAR SORMUŞ OLABILIRIM :) YENI BASLADIM KEYLOOGER HAKKINDA PEK BILGIM YOK YARDIM EDENDEN DE ETMEYENDENDE ALLAH RAZI OLSU N :)

ŞİMDİDEN TESUKKURLER ..

The Psiqopat

Kıdemli Üye
6 Ocak 2011
3,474
0
ÖnceLikle Merhaba ;

SAÇMA SORULAR SORMUŞ OLABILIRIM :) YENI BASLADIM KEYLOOGER HAKKINDA PEK BILGIM YOK YARDIM EDENDEN DE ETMEYENDENDE ALLAH RAZI OLSU N :)

ŞİMDİDEN TESUKKURLER ..

Keylogger in amacı şifre çalmak bilgi çalmak.Yani serveri karşı tarafa yedirdiğin an şifresi gelecektir.
Virüs bulmamasını istiyorsan.%100 fud keylogger indirmelisin.Veya cyrpter ile virüslerden kaçırabilrsin serverini.

Exe yi müzik haline derken mp3 ile birleştirirsin.Resim ile birleştirebilrsin.Bunu yapmak için Binder kullanmalısın.

By_SchrecK

Katılımcı Üye
20 Haz 2009
673
0
İstanbul/Sarıyer_
Bak Bifrost samurai den indir sabit konu tertemiz ve kullanışlı fazla özellik yok ama işini görür Roc `un crypter larındanda güzel bir program bul fud la sonra devam daha açık bir bilgi istersen söle.

X Cheecky

Üye
2 Ocak 2011
190
0
Balıkesir
ÖnceLikle Merhaba ;

ŞİMDİDEN TESUKKURLER ..

Bunun yolunu söyliyim sana :D Bir logger indirip kurucaksın server.exe oluşturup fudlayacaksın ve fudladıgın .exe uzantısını binder programları yardımıyla .jpg,wmp haline getirip yolluyacaksın bu kadar :D

by.hackertr

Katılımcı Üye
13 Ağu 2010
455
0
bu kadar ama guwenılır bı tane keylogger bulamadım
ayrıca fud olayını nıasıl yapıcagım hakkında bılgım yok
bınderı falan nasıl kullanıcagım hakkındada yok :D :D :D

JheqiLL

Katılımcı Üye
26 Eki 2007
992
0
Umudun Gölgesinden..
Keylogger in amacı şifre çalmak bilgi çalmak.Yani serveri karşı tarafa yedirdiğin an şifresi gelecektir.
Virüs bulmamasını istiyorsan.%100 fud keylogger indirmelisin.Veya cyrpter ile virüslerden kaçırabilrsin serverini.

Exe yi müzik haline derken mp3 ile birleştirirsin.Resim ile birleştirebilrsin.Bunu yapmak için Binder kullanmalısın.

aynen bn yazıcaktım aynı şeyleri arkadaş yormlamıs saolsun :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.