Keylogger !! ??

muammak12

Üye
25 May 2013
142
0
Çanakkale
Öncelikle herkese selamunaleyküm beyler. Ben 1-2 aydır bu işlere meraklıyım. SQL açığı ile sitelerin admin şifrelerini falan buldum. Html dersi alıyorum o konuda da bayağı ilerledim. Ama gel gelelim şu KEYLOGGER'i bir türlü kullanmayı beceremedim.

İlk önce sitede çok iyi anlatılmış olan ardamax keylogger'i denedim log gelmedi. Sonra bu işlerde benden daha ileri bir arkadaşım SpyNet i önerdi hatta team wiever ile benim bilgisayara bağlanıp port felan açtı onu kurdu birine yolladım ama bana log gelmedi. :mad:

Bana port istemeyen bi keylogger varsa tavsiye edebilir misiniz ? Yoksa da bana Allah Rızası için birisi bana şu keyloggeri tam anlamıyla bir anlatabilir mi ??? Yardım edene 10 kulhü allah okucam valla :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.