Keylogger'dan anlayan birisi gerekiyor.

rxnel123

Yeni üye
11 Tem 2012
22
0
Keylogger'dan iyi anlayan birisini bulmam gerekiyor iyi anlayan arkadaşlar varsa eğer skype adresimi vericem beni eklesinler .

Ne için lazım diye sorarsanız Keyloggeri Pdf formatında sunmam gerekiyor yani exe uzantyı değiştirebilecek olan keyloggerden anlayan birisine ihtiyacım var. İstediğim şekilde hazırlayabilecek varsa eğer tabiki yardım değil karşılığını vericem.

Moderatör tarafında düzenlendi:

rxnel123

Yeni üye
11 Tem 2012
22
0
Ben anlatamadım sanırsam .

Örnek olarak şöyle söyleyim mesela sen mi yapıcaksın keyloggerı hazırlayacaksın istediğin şekilde hazırla farketmez hazırladığın keyloggera tıkladığında açılan pencerenın ıcıne sana vereceğim fotoğrafı koyucaksın ve bunu exe uzantılı olarak değil Pdf uzantılı olarak hazırlayıp vericeksin istediğim basit birşey bende bi kaç saat uğraşsam nasıl yapıldığını öğrenmek istesem yaparımda uzantı değiştirmeyle alaklı birşey bulamadım ve bunun virüs korumasında sıkıntı cıkarmaması gerek bunların hepsını öğrenmekle çok vakit kaybederim bunları bilen birisine yaptırıp emeğinin karşılığını vericem

rxnel123

Yeni üye
11 Tem 2012
22
0
Arkadaşlar Keylooger'ı kendim yapmak istemiyorum veya öğrenmek gibi bir niyetimde yok Sizlerden iyi olarak bu işi yapabilen mutlaka vardır sorunsuz bır sekılde sizin yapmanızı istiyorum bu yuzden skype adresımı verdım yapabılecek varsa eğer karşılığını vericem bende skypede konuşuruz zaten

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
Arkadaşlar Keylooger'ı kendim yapmak istemiyorum veya öğrenmek gibi bir niyetimde yok Sizlerden iyi olarak bu işi yapabilen mutlaka vardır sorunsuz bır sekılde sizin yapmanızı istiyorum bu yuzden skype adresımı verdım yapabılecek varsa eğer karşılığını vericem bende skypede konuşuruz zaten

Mümkün degil.Ratı baskasina yaptirmak, karsiliginda bir sey vaad etmek ve iletisim adresi vermek yasak.Haricinde soru varsa yardimci olabilirim.

Ghostunex

Uzman üye
31 Eki 2015
1,158
0
Fudlamalısın önce amacın virüs bilgisayar görebilir ama dosya açıldığında farklı bir pdf dosyası açılsın falan istiyorsan birleştire de bilirsin.

ProBlack

Üye
6 Ağu 2015
179
0
senin istediğin şey keylogger değil , keylogger programdır ve swler yaratırlar bu swleride karşıya fudlayarak yedirmeye çalışırsın basiti bu . istediğin şey fudlu server senin . bunuda forumda araştırarak nasıl yapacağını öğrenir ve kullanırsın ..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.