Keylogger'dan Korunma

haymanal1

Yeni üye
31 Eki 2007
41
0
benm pc temiz yeni aldım zaten ama bilgileri kopyaladım saklıyım ileride lazım olabilir teşekkürler

BoydHacker

Üye
14 Haz 2010
108
0
Nereye :)
kardeş keylogger den tek şekilde tek şekilde kurtulursun.Girdiğin internet siteleide her yere gitmicen bide biri sana bişi atarsa kabul etmicen ama o sana kalmış bişi ben bişi deyemem yinede tşk ederim kardeş:)

:D Kardesim dogru soluyorsunda adamın neti var nete girmesinmi hiç korkudan :D Keyloggeri engellicek bna kalırsa hersey var yeterli bi keylogger benim pc girdi kendi zararlı cıktı :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.