Keyloggeri Tam olarak açıklayacak biri lazım. server nasıl oluşturulur ne işe yarar?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

comeback488

Yeni üye
28 Nis 2012
10
0
Selamun alyküm arkadaşlar.. Benim bilgisayardan anladığım peki söylenemez. Yok denecek kadar bilgim az..Yaklaşık 2 haftadır bu sitedeyim ve birşeyler öğrenmeye çalışıyorum ama hiçbişey öğrenemiyorum bir türlü.
En basitinden keylogger. Bunu ben nasıl yollarım, bunu yollamak için server fln diyorsunuz onu nasıl yaparım.?
Tam olarak açıklamalı birşey yazarsanız çok çok memnun olucam arkadaşlarım kardeşlerim abilerim.
Şimdiden teşekkr ediyorum :)

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
24
arkadaşım keylogger klavyeden basılan her tuşu kayıt eder. server oluşturduğunuz virüstür bu serveri karşı tarafa yolladığınızda kişi açtığı zaman keylogger aktif olur ve yazdığı her şey belirli aralıklarla sizin mail adresinize gelir. forumda ki keylogger programlarından birisini indirip server oluşturabilirsiniz. trojan ve virüsler bölümünde mevcuttur.

comeback488

Yeni üye
28 Nis 2012
10
0
Peki,ben bu server oluşturmayı keyloggeri indirdiğimde mi oluşturucagım nereden oluşturacağım bunun videosunu veya Acıklamalı olarak anlatırsan cok memnun olurum :)

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
24
Bir soru daha soraym bu son:) Hangi dosyaları birleştireceğiinizi seçin diyor. bu ne demek ne dosyası ? İkon nedir birde:)

eğer keyloggerinizi bir dosya(resim veya müzik) ile birleştirmek isterseniz ordan seçiceksiniz.

icon serverinizin ikonu yani masaüstünde serverinizin görüntüsü. tıkladığınız exe nin görüntüsü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.