Sosyal Mühendislik Keyloggeri .txt ile nasıl birleştirebilirim?

Fantaco

Yeni üye
28 Mar 2020
20
0
Merhaba arkadaşlar keylogger yaptımda bunu nasıl not defteri (txt uzantılı dosya) ile birleştirebilirim yada resimlede olur demek istediğim birisine not defteri atıcam ama içinde keylogger olucak nasıl yapabilirim??

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
Cevap: Virüs gizleme yardım

Yok, yapamazsınız. HKEY_CLASSES_ROOT buna izin vermez. Bi' fotoğraf dosyası açtığınızda sadece fotoğraf kodları okunur, ciddi bi' açık olması lazım. Lakin executable açılınca txt ya da jpeg, png dosyası açılabilir.

Fantaco

Yeni üye
28 Mar 2020
20
0
Cevap: Virüs gizleme yardım

Yok, yapamazsınız. HKEY_CLASSES_ROOT buna izin vermez. Bi' fotoğraf dosyası açtığınızda sadece fotoğraf kodları okunur, ciddi bi' açık olması lazım. Lakin executable açılınca txt ya da jpeg, png dosyası açılabilir.
binder tarzı bişeyler gördüm binderlasam olur mu bide diyelimki binderledim bunu test etmek için nereyi kullabilirim ?

Fantaco

Yeni üye
28 Mar 2020
20
0
tamamdır teşekkürler bir deniyim olmassa yazarım saolun gene :d

merhaba kendim yaptığım keyloggeri denermisiniz virüs totale yüklüyorum ama yüklenmiyor bende şuan sanal makine yok sizden istediğim windows defender filan virüs algılıyo mu diye

bu arada malwarebytesdan system32 vardı sildiğim halde hala çalışıyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

0xd2

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
765
211
Cevap: Virüs gizleme

https://dosya.co/ajiyduodtdiu/ödev1.exe.html attım buraya bide yaptığım keyloggere bende tıkladım ama silemedim bir yardımcı olsanız

üzülür müsün sevinir misin bilmem ama herhangi bir log gönderimi olmuyor şu an sadece not defteri açıldı o kadar. yani pasif bir virüs olmuş.

virüsü silmek için eseti çalıştırabilirsin diyeceğim lakin herhangi bir etkileşim yok ne bir yere kopyalıyor kendisini ne bir sunucuya bir mail servisine istek gönderip alıyor hiç bir şey yok sadece not defterini çalıştırıyor. doğru dosyayı gönderdiğinden emin misin ?

Fantaco

Yeni üye
28 Mar 2020
20
0
Cevap: Virüs gizleme

ya baya sağlam keyloggermış anti virüs filan yüklemeden silme yöntemi yok mu yapan arkadaş orda system32 silin diyodu hala gitmedi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.