Keyloggerlar Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Okan Matra

Uzman üye
4 Şub 2012
1,056
0
İstanbul
Arkadaşlar Ben Kardeşimin Pc'ye Keylogger Atacam Yani Bu Keylogger Dosya Gibimi Onun Pc'ye Atıcam O da Oyun Yükler Gibi Bascak Cmd Gelcek Sonra Kapancak Tüm Şifreler Hesabıma Gelecek Yoksa Nasıll Birşey :confused:

baykont3

Üye
16 Tem 2012
51
0
arkadaşım şimdi 2 tür keylooger var bildiğime göre kesin konuşmuyorum kardeşinle beraber yaşıyorsan

keyloggeri indirip o pc ye kurarsın kurdugun pcde manel olarak takip edersin

2 . yönyem ise server yaratıp pc de açılmasını sağlarsın pc deepfreze li değilse hep o pc den neyaptıgına
dair posta gelir gmail hesabına bunun için biraz araştırma yapmalısın kardeşim bildiklerim bunlar
yanlış bilgi vermek istemiyorum iyi forumlar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.