KhrYsaOR Hacked.

20 Ara 2009
131
0
Anneme küfrederken çok adamdın halbuki :)
Neyse açın görüşcez zaten.

okdr laf yapıyorsunuz ister atın ister benmde ip adresimi polise verin...!

annene bacına küfür etmiş o onun ayıbıdr...!

bazı şeyleri söylemiyoruz konuşmuyoruz diye korka sanıyorsunuz...

beyler sitenize saldırı yapıldı 1 saat erişim kapandı ve db patlatıldı neden emniyete suc duyursunda bulundunuz ?? okdrmıydı sizin ... elbet sabır etseydiniz site acılacaktı bekleseydiniz hacktim saldırı yapıldı diye şikayet ediyorsunuz sacmalıktır bu....

ip adresimi istediginz yere dagıtın istediginz emniyet şubesiine verin ...!

banlıcaksan bi kac gün degil delikanlı ol üyeligimi sil..!

INFeRNaL

Özel Üye
22 Nis 2009
6,516
1
Mersin
secret madem hack sitesi açtınız o zaman zonelerin hangi şartlarda alınacağınıda öğrenin ddos yaparak zone alanıda ilk kez sizde görüyom

TheNoobHacker

Katılımcı Üye
28 Tem 2010
270
0
ANKARA
Kyrasor mudur nedir herkesin anasını babasını sövmüş o zaman resimlerde açıkça görülüyor iyi iş yapmışşsın samuray

Lord_baLroq

Uzman üye
23 Tem 2010
1,768
0
Habere Bakın..:mad:

ThT ' Böyle Bişey İle Anılmamalı..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,796
117
Antalya
Bu Bebelere Balon...
Kelin İlacı olsa Kendi Başına Sürer Misali:
Konular: 1.972 | Mesajlar: 5.961 | Üyeler: 208
Bi Si-tiredin Artık Bazılarını...

pskopat

Üye
23 Kas 2009
61
0
ol amma problem insanlarsını yaww tmm ahmet kardeş bi şey yapmış olabilir ama yarasına tuz basıp emeklerini hiçe sayıp pervasıca haykırmaya gerek yok uzatmayın siz 500.000 kişilik forum sunuz;) bunları takmamanız lazım sizin düşün ceniz göre ama böle yapıca biraz bin kişilik forumu kirletio gibi görünüo ama emeğinize sağlık SAMURA! abi hackledğin siteler için sölüorum alınma

Genghis Khan

Kıdemli Üye
18 Haz 2009
4,460
7
40 yaşına kadar melek gibi yaşamış biri cinayet işlediğinde herkesin göz bebeği (!) Amerika ne yapas ; asar...
Biz ; müebbet hapis...

Bir kalemde silinen dostluklar ya da iyi günleri düşünerek hiç bir şey cezasız kalmaz.
Çok uzattınız artık konuyu.
Bu bizim iç işimiz ve halledildi...

ByOzan93

Katılımcı Üye
17 Tem 2009
675
0
Nereye Be Usta
Şimdi Konu KhrYasor ise 1-2 sözde ben söyleyeyim
1-bu khryasor mavi1.org sitesinde iskorpitx'den server dileniyordu lamer kendim gördüm :D :D
2-ayrıca çok havalıydı burnu havadaydı
3-bu lamerin deşifre olduğunuda herkes biliyor kaç kere konu açtım silindi(Bizzad Flood!!! Abim Deşifre Etti)
4-bence çok iyi olmuş helal.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.