Kilidin Şifresi Nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sefilbilo23

Kıdemli Üye
3 Tem 2021
2,223
902
22
Basın&Medya Ekibi Bu Kategoride Mahsur Kaldı.!

Yukarıdaki şifreyi çözüp kilidi açabilecek misin? Basın&Medya Ekibi'ni kurtarın. Cevabını konu altında belirtmeyi unutma.!
Basın&Medya Ekibi Bu Kategoride Mahsur Kaldı.!

Yukarıdaki şifreyi çözüp kilidi açabilecek misin? Basın&Medya Ekibi'ni kurtarın. Cevabını konu altında belirtmeyi unutma.!
TCG Çanakkale (S-358), Türk Deniz Kuvvetleri'nde hizmet veren Gür sınıfı 2. denizaltıdır. Sloganı "Kahramandır soyumuz, bize kefen biçilmez - Düşmana öğüttür, Çanakkale geçilmez"dir. TCG Çanakkale, Pendik'te bulunan İstanbul Tersanesi Komutanlığı'nda Tip 209 T2. 1400 olarak inşa edilmiştir. 22 Temmuz 1999'de ilk kaynağı atılmış[2] ve 23 Haziran 2002'de denize indirilmiş[3] testlerden sonra 20 Haziran 2004'de Türk Donanması'na katılmıştır. Gür sınıfı denizaltılarda 9 Subay, 31 Astsubay, 2 Uzman Erbaş, 3 Erbaş/Er görev yapmaktadır. 61,2 m. uzunluğundadır. Aktif hizmetine devam etmektedir. İsmini daha önce donanmada 1950-1972 arasında görev yapan TCG Çanakkale (S-333) ve 1973-1998 arasında görev yapan TCG Çanakkale (S-341) denizaltılarına istinaden almıştır.

ben tarih olarak girdim de yorumlarda bi sürü 358 diyor yani bir türk ancak kendi kendine bi tarihye hakim olduğu için bunu araştırdım cıktığı sonuc yanıltmadı inşallah doğrudur :)

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,469
2,641
Evet, kimi doğru bildi, kimi bilmiş gibi oldu 😅 kimi bilemedi. Bilmeyenler için söylüyorum sağlık olsun. Belki bir dahaki sefere bulursunuz. Bilenlere tebrikler, katılan herkese teşekkürler. Bir dahaki etkinlikte görüşmek üzere. 🙂

Cevap;
358

Bizlere Yardım Edip Doğru Cevabı Verenler;

@matozlem63
@Descilian
@'Eşref
@Safak-Bey
@'Mirliva
@skrosman
@aquarius302
@highfly
@Atilla Göktürk
@Yasin53

@GökBörü.
@CiHaN-i TuRaN
@xCheaTeR
@sefilbilo23

Bizleri kurtardığınız için teşekkür ederiz.

Basın&Medya Ekibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.